Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves gyerek, jóhaver meg minden, de nekem állandóan szíd egy másik srácot (nekem jó haver), ő régebbről ismeri mint én...szóval, nekem a háta mögött mindig szídja h milyen hülye, ilyesmi...egy nap nekem volt dolgom a gyerekkel, valamit üzleteltünk akkor is szidta h minek jön meg ilyenek, de amikor találkozunk és 3an voltunk én mintha ott se lettem volna és eléggé nyalt neki.... normális az ilyen?
2011. júl. 13. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki meg téged szid...hagyd az ilyeneket, tudd, hova kell tenned magadban, ne nagyon bízz meg benne....
2011. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy szíd-e mert elég keveset beszélnek...azt hogy hagyom nem megy könnyen, együtt járunk 2en kondiba és usziba is, meg egy csomó helyre...:S
2011. júl. 13. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellemű embert jobb, ha messzire elkerülöd, - de minimum nem veszed komolyan.

Van egy mondás, - és ezt nem azért írom le, hogy megbántsalak, hanem azért, hogy értsd, sokan gondolkodnak így:

Madarat tolláról, embert barátjáról.


Ha ilyen emberek vesznek körül, lehetsz Te bármilyen "fasza gyerek", arra fognak asszociálni az ismerőseid viselkedéséből, hogy Te is csak ilyen lehetsz.

Cáfolni nehéz az ilyen általánosításokat.

2011. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm volt iylen.. egyszer összekaptunk vmin, azóta nem beszéltünk.. és igazából nem is hiányzik, mert mindenkiről megvolt a véleménye, aztán meg aranyos meg rendes volt velük... hagyd a francba, én is hagytam, és sokkal jobb emberek vesznek azóta körül:)
2011. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!