Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Nem kedvellek, és nem is...

"Nem kedvellek, és nem is akarok veled beszélgetni". Én írtam az egyik barátomnak, azóta nem beszéltünk. Ez-így, ilyen formában-nem igaz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ez így nem igaz, akkor miért ezt írtad neki? Írj rá és mondd meg neki, hogy nem úgy gondoltad...
2011. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

irgalmatlanbaromiegyszerű: azt kell mondani, írni, ami az igazság

nem rébuszokban meg tekervényesen, hanem célratörően és őszintén

2011. júl. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze,tudom,csak nagyon felidegesített valamivel.Egyfolytában ez van.Egy kibírhatatlan kis hólyag,de attól függetlenül még a barátom.
2011. júl. 13. 08:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki is a hólyag, ha te mondasz ilyet?

Szépen bocsánatot kérsz tőle, és talááááááán elnézi neked a dolgot.

2011. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az, különben,és sokkal jobban járnék ha hagynám a fenébe...
2011. júl. 13. 08:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor leírhatnád az előzményeket is.
2011. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Épp zenéről beszélgettünk,belinketem neki egy magyar dalt,hogy hallgassa meg,ha akarja.Először az volt a problémája,hogy nem érti,aztán az,hogy ha a fordítást nézi,akkor az egyáltalán nem ugyanolyan mintha értené,aztán még kaptam 20 sort soros kioktató szöveget erről a dologról.Persze feldühödtem egy kicsit,mert mindig ezt csinálja,mindig okosabb akar lenni.Nem volt kedvem tovább ehhez,úgyhogy a fenti szöveget gépeltem be.
2011. júl. 13. 08:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok békén egymást ...
2011. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lesz a legjobb..
2011. júl. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!