Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves fiú vagyok és még nem...

18 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm és még szűz vagyok nagyon gáz? Ja és szerintetek az normális hogy mikor beszélgetni akartam egy lánnyal akkor jóformán semmi nem jutot eszembe,2 óra alatt mintha 5 percet beszéltünk volna össz-visz.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és szűz,szerinted ez gáz?
2010. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A 18 sztem még nem gáz, de már határeset. A 21 az :P
2010. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
huszonötezredik ugyanilyen kérdés. amúgy szerintem ti valamit nagyon elcsesztek csajügyben, főleg a kérdező, ha ennyire nem tud velük kommunikálni. gyakorolj, akárhol, de ez így marha gáz
2010. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és hogy gyakoroljak?

lehet csak a csaj nem volt oké lehet hogy csak nem volt meg az összhang nem?

2010. jan. 26. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Megesik az olyan amúgy teg gáz:D Van 1 lány aki nagyon bejön nekem nah vala valahogy ugyanígy vagyok vagyis én tudnék beszélni de még nemismerjük egymást elégé és gyáva vagyok normálisan kezdeményezni, bár én még jobban ráérek F/15
2010. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor gáz ha annak érzed, fogjátok már fel hogy ne a másik véleménye határozza meg hogy mit csinálsz! ha nem akarsz mindenkit megkefélni hanem valóban szerelmes akarsz lenni abba akivel először lefekszel akkor könnyen lehet hogy 20 éves korodis sem jön össze. nem találhat rá mindenki tiniként viszonzott szerelemre.

az hogy nemtudsz csajokkal beszélgetni az már nagyobb probléma...

2010. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem az hogy olyan csajjal csináld akit imádsz.
2010. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!