Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen rettegek a cigányoktól?

Figyelt kérdés

akarom mondani:"romáktól"

16 éves lány vagyok, és nem egyszer kötöttek már belém teljesen ok nélkül!

rossz (de mégcsak nem is a legrosszabb!) környéken élek pesten, és már nem csak este de fényes nappal sem érzem magam biztonságban. ha meglátok egy nagyobb cigánytársaságot egyszerűen bepánikolok.

lehet, hogy beteges és rasszista p*csának gondoltok de nem ígyvan!tudom hogy vannak rendes emberek is köztük, csak sajnos engem nem ezek a bizonyos rendes romák találtak eddig be...


2009. márc. 31. 13:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hogyha félsz töllük,és sokat kötöszködnek,akkor szerintem mindenképpen vegyél valami védőeszközt.(GázSpray,Gázpisztoly..stb),Sőt,hogyha egyedül jársz iskolába meg ilyenek,akkor szerintem vegyél.Szólj a szüleidnek!:D
2010. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megértelek én 14 éves lány vagyok gyakorlatilag az alsós éveimet azzal töltöttem hogy minél messzebb elkerüljem a cigányokat engem folyton megvertek leköptek pofon vágtak a nyílt utcán csak azért mert önvédelmet mutatok máris letámadnak 5-6-an így ez nekem olyan traumát okozott amit szerintem sosem fogok elfelejteni.
2015. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!