Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb szereposztás?

Melyik a legjobb szereposztás?

Figyelt kérdés

Meg szeretném nézni a Rebecca - A Manderley-ház asszonya című operettet,de nem tudom,hogy melyik szereposztásban.Segítenétek?


1.Szinetár - Bereczki - Polyák

2.Vágó - Szabó P. - Janza


Én a Szinetár - Bereczki - Polyákra egy kicsit jobban hajlok,de még nem tudom.


2011. júl. 11. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A Rebecca musical és nem operett, csak a színház neve Operettszínház. :) Amúgy szerintem nincs legjobb szereposztás, mert teljesen szubjektív, hogy kinek melyik színész tetszik jobban. Színvonalban nincs különbség, az biztos. Nyugodt szívvel vehetsz jegyet akármelyikre.


Én személy szerint Polyák Lillára lennék leginkább kíváncsi, de ha nem őt látnám, az se lenne gond :)

A YouTube-on mindenféle variációban találhatsz videókat, nézz bele párba, biztos segít a döntésben.

2011. júl. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Úgy néz ki a dolog,hogy az első variációra megyek :D
2011. júl. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!