Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy haverom, aki semmiképp...

Van egy haverom, aki semmiképp sem nevezhető igaz barátnak. Mit a legjobb tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ezt már többször is bebizonyította. Most pedig még össze is ismerkedett egy csajjal, akit szerettem.

Ez az egész engem idegileg ki fog készíteni.

Biztos vagyok abban, hogy nyugodtabb lennék, akkor, ha nem haverkodnék vele többet.

Na de ennyi év után?

Na meg ő lehet, hogy a legjobb barátjának tart, de mégsem igaz barát.


2009. márc. 30. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ne ismerkedjen a csajjal. Ő persze mondta, hogy miattam nem ismerkedne, de mégis mindig felhozza. Tehát hiába mondja, nem lehet hinni neki.

Na meg a csaj is köszönget neki mindig.

Valószínüleg neki is bejön.

A csajnak meg hiába mondtam, hogy legalább így segítse azt, hogy elfelejtsem mármint, hogy ne ismerkedjen közeli haverommal. Ő csak felháborodott. A csaj utál, engem, ami nem csoda a történtek miatt.

2009. márc. 30. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,azt nem csinálhatod hogy másnak megszabod hogy miattad ne ismerkedjen.Főleg a csajnak, azért mert szeretted.Még szép hogy felháborodik.Próbáld meg elviselni, most már tudod hogy mennyire lehet adni a haverodnak a szavára.Nézd ha csak nem a legjobb barátom lenne, én is marhára fel lennék háborodva azon, hogy ne ismerkedjek, haverkodjak valakivel csak azért, mert ő kötődik ahhoz a személyhez és fáj neki hogy más is ismerkedik vele.

Maradj meg ugyanúgy a haverja, vagy már ne beszélj vele olyan sokat, vegye észre magát, hogy már nem számít olyan jó havernak mint volt.

2009. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként miért utál a csaj?Milyen történtek miatt?Jártatok is?Ha igen, ki dobott kit?
2009. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha Te nem jössz be a csajnak, a haverod viszont igen, akkor nem tilthatod meg felesleges önzésből, hogy összejöjjenek. A csaj is csak megharagszik Rád, ha a haverod enged a tiltásodnak, és a csaj meg megtudja.
2009. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem jártunk. Többek közt azért, mert akkoriban depressziós voltam. Ezért később nagyon durva dolgokat tettem. Ezért utál. Jogosan.

Én pedig ezt az egészet felejteni akarom.

2009. márc. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!