Hogy legyek jó emos?

Figyelt kérdés

milyen zenét halgasak?

milyen hajam legyen?

milyen hangulatu legyek mindig?

milyen ruhába öltözkögyek?

muszáj felvágnom az ereimet?

kérlek segicsetek...

köszike :)


2011. jún. 30. 18:49
1 2 3 4
 21/31 emolány ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Ha tetszik az emo zene halgazsd. Probált ki halgass meg egyet és ha tetszik akkor jó de ha nem az sem baj ha nem tetszik mert van olyan emo aki nem szereti az emo zenét és belül mégis teljesen az. Itt van egy zene halgazsd meg hátha megtetszik : Bullet for my valentine: Tears dont fall vagy blac veil brides : Knives and Pens. [link] itt egy oldal nézd át. Én haveroktól tanultam meg a lényegét de most nem találtam jó oldalt.
2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kösz ez az oldal anyra kiri megvan biztos hogy emo-s akarok lenni köszi köszi

nagyon köszönöm a segitségetek föleg a tied emolány

2011. júl. 1. 12:43
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Uram atyám... Erre tényleg nem tudok mit mondani :D
2011. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 emolány ***** válasza:
hát akkor ne mondj.
2011. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%

Szívecském, tévhitben élsz!

Nincs olyan hogy jó emós!

rossz emós van: pózerek..

sőt emós sincs! emo.xd

Ha már megérted az emokat,együtt érzel velük, olyan szemszögbőll nézed a világot mint ők akkor már half emo vagy,ahhoz meg hogy emonak nézzenek szem kihúz, szembefésült vasalt haj, pink-fekte kocka pötty stb..

2011. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%

idióta állat vagy ! xdd valaki nem úgy lesz emo,hogy hopp eldönti,hogy "na mostantol emo vagyok:D:D" ez lélekben dől el önmagától ! nem te döntöd el.meg hamár ilyen pro emo akarsz lenni tanuld már meg hogy "emos" nincs csak emo :DD jót röhögtem rajtad xddd


amugy ja emo vagyok :3

2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%

A emósok szabályai

-a jó emós halva születik

-az eggyik szemed sír a másik haj (ez kettő egybe)

2011. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Istenem... MÁR MEGINT EGY HÜLYE ABNORMÁLIS R*BANC!!!!!

Figyeljetek máááár!!! Ez nem így megy... Hip-hop EMO leszek...-.- Én EMO vagyok. Az életem miatt. már 4 éve. Nem stílus ez... Olvasd már el... [link]

2011. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
szerintem hallgas afc , fob ilyeneket , a hajad fésüld a szemedbe , hát az emok általában szomorúak elgondolkodnak a világ dolgain , szerintem nem kéne felvágnod az ereidet semmi nem ér meg annyit hogy kárt tegyél magadba
2013. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
haho! már kinőtte... 2011 június óta..
2013. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!