Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz társaság szerintetek?

Rossz társaság szerintetek?

Figyelt kérdés

13 ÉVES vagyok és eddig minden rendben volt de rossz társaságba járok ahol drog(fű) meg cigi wan és ez mind azért mert onnan tetszik egy fiú, és nagyon jó bár velük lenni mert nem hagynák,hogy én bármiféle drogot is kipróbáljak meg nem kínálnak meg semmi ! szerintetek lehet még ebből valami következmény hogy velük vagyok néha? ,vagy,hogy egyszer rászokok emiatt?

előre is köszönöm a RENDES válaszokat!!


2011. jún. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
rászokni nem úgy fogsz, hogy ha olyan ember mellett állsz legalább 20 percig, aki szokott, akkor onnantól kezdve már te is rászoktál - ez mindig a te döntésed, hogy kipróbálod-e, ha pedig nem akarod (és ne akard), akkor nem fogsz rászokni.
2011. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés, amit az időn kívül más nem fog megválaszolni. Ugyan annyi az esélyed mint bárki másnak.
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem baj ha velük vagy és tulajdonképp az se ha megkínálnak és te elfogadod, csak tudd hogy mit próbálsz ki éppen.

Voltam és vagyok is ilyen családias körben, de ezt csak az tudja megérteni hogy nem baj ha vannak ilyen ismerőseid akik, szintén tudják miről van szó


Szüleidnek kár említést tenni róla mert a rosszat látják benne úgyis, az enyémek se voltak soha pozitív véleménnyel róla bár én 19 vagyok és nem szólnak bele csak az eszem legyen a helyén amikor kell és úgy minden rendben


Viszont te 13 éves vagy ami azt jelenti nagyszerencséd hogy nem kínálnak maguktól, mert a fűtől is lehet rosszul lenni úgy hogy házig hányhat az illető, mert olyan erős cigit szívnak amit te nem bírnál

Figyelj oda mikor együtt vagytok, és továbbra is jó lesz a kapcsolatotok

Én is használtam ezt azt és mindig attól féltem hogy hugom nehogy olyannal ismerkedjen össze aki beleerőszakolná, magamtól nem sajnálom máig se ha az alkalom meg van rá, de hugomnak nem adnék soha semmiből.

19/F

2011. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 napietus ***** válasza:
csak emiatt nem fogsz rászokni, ettől függetlenül kétlem, hogy ez egy fiatal lány számára megfelelő társaság :S szüleid ennyire nem figyelnek Rád?
2011. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!