Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj (13) akivel először puszipajtások voltunk, de aztán (csak úgy...) mindennek elmondott a hátam mögött mindenkinek, meg a szemebe hazudott sokszor is. És ezt nem vettem jó szemmel, így kikérdeztem hogy ezt miért csinálja. Azt mondta hogy hülye csi.cska vagyok, meg hogy úgy öltözködök mint egy csöves, meg hogy hogy néz ki a házam stb... Jóóhát, én se vagyok angyal eleinte amikor a suli folyosójáról odakiáltotta hogy "mivan te tetvesfejű?" akkor én is azért visszaszóltam hogy "hagyjál már békén baz.dmeg, nem veszed észre hogy saját magad járatod le te IQ hiányos?" Meg hasonlók. Aztán többször is megtépett (nem hagytam magam, én is visszatéptem). De már meguntam hogy állandóan beszólogat, így hagytam az egészet a francba.

Az egyik nap ülök a suli aulájában a barátnőmmel (zenét küldözgettünk egymásnak telora, ilyesmik) aztán jönnek be az egyik csajjal. Sugdolóztak (gondolom rólam) és egyszercsak megszólal hogy "hogyan tudsz te így kinézni? Figyelj, az én felsőm Fishbone-os a tiéd turkálós (ami nemigaz), az én gatyám NewYorker-os, a tiéd kínai(ez igaz), Az én cipőm Nike, a tiéd kínai(nem igaz)." Visszaszólok hogy és akkor mivan? Nem válaszol semmit. Utána mondja hogy "én legalább nem vagyok csetváskörmű"(rágom a körmöm sajnos :S). Úgy tettem, mintha észre se vettem volna a csajt, sőt, még beszélgettem a barátnőmmel, hogy úgy lássa hogy roh.adtul nem érdekel a szövege. Ekkor megkérdi hogy miért nem figyelek rá. Én mondtam hogy "attól, hogy a szemem nem ott van, attól még hallak". aztán kb 10 percig folyatta a dumáját, hogy így vagyok csöves, úgy vagyok csöves.

10 perc múlva fogta magát, és megtépett. Én is visszatéptem nem hagytam magam. 2 perc múlva elengedett, én is elengedtem. Megyek le a lépcsőröl a bnőmmel, aztán fogja magár, és fejen köpött. A hajam tiszta nyál volt. Hazamentem, eddig nem beszéltem ezekről anyának, de betelt a pohár, és elmondtam mindent neki. Persze azt is hogy én mit szólogattam vissza neki. Mondtam anyának hogy legyen szíves, és menjen el a csajhoz, mert ez így nem állapot. Elment, beszélt az apjával. Állítólag jól lecseszte a csajt.

Másnap jövök az iskolába, és ott beszélget a bnőjével, egyszercsak beszól, hogy "mivan, anyuci szoknyája alá bújtál?" Nem szóltam semmit.

2 nap múlva mocskolja az édesanyámat, hogy csicska vagyok én is meg anya is, meghogy kicsinál az iskolában stb... No akkor Anya azt mondta hogy nem érdekli, megint odamegy az apjához. Elment. Azóta nem szól hozzám semmit se a csaj. (Hál' Istennek!)

Lehet hogy kicsit hosszúra sikeredett, de az lenne a kérdésem, hogy tényleg gyerekes, hogy szóltam Anyának? Mert én szerintem ha nem szóltam volna neki, akkor már rég agyonvert volna a csaj. Mert még most is piszkálnak hogy "most akkor hívod anyucit?" :((


12/L


2011. jún. 20. 20:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

szólj anyudnak.bár azért az durva,hogy tizenkét-három évesen megtépitek egymást...

am nálunk mindenki a kínaiból vásárol:D bizony ám,még a menők is.Nálunk ez nem "szégyen"nem minden kisvárosban terem ám New Yorker.

2011. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

írtam, hogy már szóltam!! :)

Amúgy, én a cipőim többségét a kínaiba veszem, és igen a kedves csajszi is ott veszi, mert nem egy ruhát láttam ott ami neki is van :) Ha kérdezik hogy hol vettem a cipőmet, akkor én megmondom hogy a kínaiban. Ja, és köszi, hogy elolvastátok ezt a borzasztóan hosszú szöveget... :)

2011. jún. 21. 09:16
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a csaj nem normális..

Attól h a New Yourkerbe jár vásárolni,nem lesz több mint te,és ezt nyugodtan meg is mondhatod neki! Nem mindenki plázap.csa,nem mindenkinek lehetnek a szülei gazdagok,és azt h azt h ő megkapja a márkás cuccokat nem magának köszönheti,nem a saját keresetéből vette meg,hanem a szüleitől kapta. Ő is születhetett volna olyan családba ahol nem kapja meg a 10.000.Ft-os gatyákat,nem mindenkinek telik rá.


Jól tetted h elmondtad anyudnak,de én a helyedben nagyon megvertem vna azt a csajt. Jó mondjuk én 'kicsit' hogyismondjam..'agresszív' kiscsaj vagyok,de szerintem megérdemelne 1-2 pofont.;) Amúgy általában azért csinálják ezt,h idegesítsenek téged,szóval röhögj a pofájába,mond meg neki h lesz.rlak,nem hat meg a nyomorod stb,és ha látja h tényleg nem érdekel amit pofázik,akkor talán abba hadja. Amúgy nyári szünet,talán csillapodnak a kedélyek és jövőre már nem lesz ekkora a harc.

15L

2011. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Én úgy sz*rrá vertem volna ezt a nyomorék p*csát,hogy az anyja sem ismerte volna fel.:)

Amúgy ha megint beszólogat a ruháidra tájékoztasd,hogy az összes NewYorker-es sz*r kínai,csak 10x annyiért van eladva.

2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Arra még nem gondoltatok hogy túl sok a fölös energiátok és inkább valami értelmes dologgal kéne levezetni. Igen jól tetted hogy szóltál anyukádnak. A barátnőd meg azt hiszi hogy nagylány pedig csak egy taknyos kis csitri aki fölöslegesen keménykedik. Ne foglalkozz vele nem éri meg. Hacsak nem akarsz az ő szintjére süllyedni.
2011. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

sztem jól tetted h szóltál anyudnak.

bár én tuti nem uralkodtam volna magamond,hanem a hajánál fogva húztam volna végig a folyosón,és még megis rugdostam volna XD

bár lehet nem kitudja :D

na a lényeg hogy jól tettedh szóltál,és ha legközelebb anyukáddal piszkál,ne törődj vele,nem ér annyit,ha meg kérdi mért nem figyelsz rá,akkor mond hogy ribancokkal,és hazugokkal nem állsz szóba,és hogy ő mind a két dolgok a magára veheti :D

2011. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem tudom, nem akarok a magánéletében turkálni, de az apja valami vaskereskedő, az anyja meg piacon árus, és a nagymamájával él... Nemtudom miért teszi annyira a fejét :S

Amúgy péppé nem hiszem hogy tudnám verni mert kb. 2 és félszer dagadtabb nálam, én normális testalkatú vagyok.. :)

Amúgy meg már turkált a táskámban (na akkor közel jártam hozzá hogy egy szép pofont adjak neki), és lopott az újságomból egy oldalt, mert nincs pénze (ezek szerint) egy 395 ft-s újságot venni. Azt is letagadta, azt mondta hogy csak úgy kitépte és bevágta a kukába. aztán végülis kiderült hogy a projectéhez kellettek a Sterling Knight-os cikkek, és ezért ellopta őket és kivágta a lapból. Jó, nem nagy dolog, deazért... :SS Szánalmas az ilyen "ember"...

2011. jún. 21. 17:48
 18/20 anonim ***** válasza:
tényleg szánalmas próbálj meg nem foglalkozni vele :)
2011. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

turiba is lehet ám márkás cuccokat venni,vagy bele varom a felsőbe h fishbone aztcs' nekem is new yourkeres cuccom van..


ha meg ő b.szat,akkor te is b.szatsd már ienekkel,h pl:te dagadt disznó nekem ne pofázzá jó lesz ha elkussolsz mer beverem a képed stb..ha harc,már legyen harc.;) de csak óvatosan,nehogy még te jöjjél rosszul ki a dologból..

2011. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11:22 vltam.
2011. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!