Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj (13) akivel először puszipajtások voltunk, de aztán (csak úgy...) mindennek elmondott a hátam mögött mindenkinek, meg a szemebe hazudott sokszor is. És ezt nem vettem jó szemmel, így kikérdeztem hogy ezt miért csinálja. Azt mondta hogy hülye csi.cska vagyok, meg hogy úgy öltözködök mint egy csöves, meg hogy hogy néz ki a házam stb... Jóóhát, én se vagyok angyal eleinte amikor a suli folyosójáról odakiáltotta hogy "mivan te tetvesfejű?" akkor én is azért visszaszóltam hogy "hagyjál már békén baz.dmeg, nem veszed észre hogy saját magad járatod le te IQ hiányos?" Meg hasonlók. Aztán többször is megtépett (nem hagytam magam, én is visszatéptem). De már meguntam hogy állandóan beszólogat, így hagytam az egészet a francba.

Az egyik nap ülök a suli aulájában a barátnőmmel (zenét küldözgettünk egymásnak telora, ilyesmik) aztán jönnek be az egyik csajjal. Sugdolóztak (gondolom rólam) és egyszercsak megszólal hogy "hogyan tudsz te így kinézni? Figyelj, az én felsőm Fishbone-os a tiéd turkálós (ami nemigaz), az én gatyám NewYorker-os, a tiéd kínai(ez igaz), Az én cipőm Nike, a tiéd kínai(nem igaz)." Visszaszólok hogy és akkor mivan? Nem válaszol semmit. Utána mondja hogy "én legalább nem vagyok csetváskörmű"(rágom a körmöm sajnos :S). Úgy tettem, mintha észre se vettem volna a csajt, sőt, még beszélgettem a barátnőmmel, hogy úgy lássa hogy roh.adtul nem érdekel a szövege. Ekkor megkérdi hogy miért nem figyelek rá. Én mondtam hogy "attól, hogy a szemem nem ott van, attól még hallak". aztán kb 10 percig folyatta a dumáját, hogy így vagyok csöves, úgy vagyok csöves.

10 perc múlva fogta magát, és megtépett. Én is visszatéptem nem hagytam magam. 2 perc múlva elengedett, én is elengedtem. Megyek le a lépcsőröl a bnőmmel, aztán fogja magár, és fejen köpött. A hajam tiszta nyál volt. Hazamentem, eddig nem beszéltem ezekről anyának, de betelt a pohár, és elmondtam mindent neki. Persze azt is hogy én mit szólogattam vissza neki. Mondtam anyának hogy legyen szíves, és menjen el a csajhoz, mert ez így nem állapot. Elment, beszélt az apjával. Állítólag jól lecseszte a csajt.

Másnap jövök az iskolába, és ott beszélget a bnőjével, egyszercsak beszól, hogy "mivan, anyuci szoknyája alá bújtál?" Nem szóltam semmit.

2 nap múlva mocskolja az édesanyámat, hogy csicska vagyok én is meg anya is, meghogy kicsinál az iskolában stb... No akkor Anya azt mondta hogy nem érdekli, megint odamegy az apjához. Elment. Azóta nem szól hozzám semmit se a csaj. (Hál' Istennek!)

Lehet hogy kicsit hosszúra sikeredett, de az lenne a kérdésem, hogy tényleg gyerekes, hogy szóltam Anyának? Mert én szerintem ha nem szóltam volna neki, akkor már rég agyonvert volna a csaj. Mert még most is piszkálnak hogy "most akkor hívod anyucit?" :((


12/L


2011. jún. 20. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
taknyos viselkedés a 13 éves lánytól! És ahányszor csak piszkál szóljál édesanyádnak! Vannak ilyen undorító férgek, az osztályunkban is voltak anno. Rettentően utáltam őket!!!
2011. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban én voltam a gyenge láncszem. Nálam is volt már ilyen, de nekem magamtól kellet orvosolni a problémát, mivel a szüleim nem álltak ki értem. Most azt mondanám a régi énemnek, hogy verje szét a hülye fejét, de akkor csak bevettem a leszarom tablettát. Nem tudom melyik a jobb, döntsd el te.
2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Szerencsére az incidens után már hozzám se szól :) És igen, nagyon paraszt dolog másokat köpködni, főleg, ha egy lány köpköd. Ja, és a köpködés után azt hazudta mindenkinek, hogy véresre karmolta a nyakam, és hogy sírva mentem haza... -.-" Nagyon egy szánalmas ember... :(
2011. jún. 20. 21:02
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell igenis szólj anyukádnak, ha nem tudod megvédeni magad. Az ilyen leányt ott rugdosnám szét mások előtt, hogy megtudja mi a megalázás.
2011. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nem az, hogy gyenge láncszem vagyok, mert elég kemény lány vagyok, szal a fiúk nem mernek piszkálni, én vagyok az egyetlen az osztályból aki még nem sírt az iskolában, és igen, néha túl messzire megyek, de ezzel nem tudtam mit csinálni. ://
2011. jún. 20. 21:04
 6/20 A kérdező kommentje:
+ először amikor megtépett gyomorszájon rúgtam, akkor abba hagyta. :S
2011. jún. 20. 21:05
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Ha gondolod, szívesen helyrepofozom a lánykát. ;)
2011. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Atyaég milyen csaj az ilyen aki köpköd meg megtép másokat aki nem csinált semmit.. legalább cigány csaj? mert azok szoktak köpködni..

Jól tetted hogy szóltál anyukádnak. :)

Én már nem tudom mit csináltam volna de aki így csinál biztos nagyon megverném ( mert úgyse állna ki felnőtt mellettem csak barátnőim. ) még jó hogy én sosem jártam így eddig de remélem a jövőben nem is fogok. Akiket ismerek szinte mindenkivel jóba vagyok vagy akikről látom hogy már biztos nem leszek jóba velük rájuk se nézek mert biztos beszólhatnak valamit a ránézéstől is..

2011. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Amúgy nem cigány... :S

ma 21:22 - xDD Amúgy Zala megyei vagyok :DD

2011. jún. 20. 21:29
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Zala megye nekem csöppet messze van. De ha pest vagy Pest környéki lenne, akkor kezelésbe venném. :D
2011. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!