Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt a Gyk-EN esetleg...

Van itt a Gyk-EN esetleg olyan férfi, aki "meleg"?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert szeretném megkérdezni,hogy ti melegek hogyan éltek,mik a szokásaitok,és hogyan,mikor derült ki ez rólatok,és a családotok hogyan állt ehhez a dologhoz,mikor megtudták,és elmondtátok?Vagy egyáltalán bevallottátok-e nekik?Azért kérdezem,mert az én életem is megváltozott teljesen,ugyan is a drága testvérem tegnap vallotta be anyukánknak,hogy ő meleg és nem akar többet hazudozni nekünk,mert látta,hogy tönkretesz ezzel minket.Végtelen nagy fájdalom van rajtunk úrrá,nem hiszem,hogy van ebből kiút...Ő most 30 éves,és azt állítja,hogy ez már kb. 15 éve így van,de hazudott nekünk,s most össze is költözött egy fiúval,aki szintén értelmiségi,mint a testvérem.Szóval egy végtelenül jó EMBERRŐL van szó és vérzik a szívem,mert tudom,hogy az idáig vezető út nagyon nehéz lehetett neki,és le a kalappal előtte,hogy ezt így be merte vállalni-én erre képtelen- és gyáva lettem volna!Segítsetek,mit tehetnénk,lesz-e esetleg ennek vége???SEGÍTSÉG :(
2011. jún. 19. 20:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Mondtam, hogy ne kezdjétek "hibáztatni" se magatokat, se őt. Ez egy ilyen élet, ő a hallgatásra rendezkedett be, majd azt mondta, hogy elég volt.

Anyukádnak nem az volt a feladata, hogy kémkedjen utána, hanem az, hogy családot biztosítson számára, felnevelje, iskolázza. Az elmondottak alapján ezt maradéktalanul teljesítette is. Akkor miért lenne "bennetek" bármilyen hiba? Felnőtt, önálló életet él, tanult, iskolázott lett, saját lábára állt, szerintem ez minden anya vágya, hogy ezt elérje a gyermekénél.

2011. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Úr Isten,de szépen megfogalmaztad a mondanivalódat :)!Sokat számít ez most nekem,mert tényleg KO lettem egy pár napra ettől az egésztől.És igen,rengeteget tanult a testvérem,nem szorul másra anyagilag sem,van neki szép lakása,jó munkája,csinos,okos fiú.Végül is tényleg ez a lényeg :).
2011. jún. 20. 19:45
 33/38 anonim ***** válasza:

Most már tudod, hogy mi történik vele a "sötét éjszakában", de valószínűleg eddig sem te tartottad a gyertyát számára :)

Hidd el, ő nem véletlen mondta el, hanem azért mert úgy gondolta, hogy eljött az idő. Te eddig is a testvére voltál, ezután is az leszel!

2011. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Olyan hülye gondolataim vannak még,mivel semmit nem tudok ugye erről a fajta életvitelről,hogy tulajdonképpen ki is a lány egy meleg kapcsolatban?:SSS -mert most ezt így eléggé nehezen tudom elképzelni,hogy hogyan is folynak a dolgok az ajtók mögött ? :O
2011. jún. 20. 21:28
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd egy kicsit megnyugszol, akkor ezeket tőle is megkérdezheted (persze nem ajtóstul rontva a házba), lehet, hogy jól is fog neki esni, hogy érdekel. :)
2011. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
80%

"tulajdonképpen ki is a lány egy meleg kapcsolatban?" Nem érzed a paradoxont? :) Egy meleg kapcsolat azért meleg kapcsolat, mert két FÉRFI vesz benne részt. Ne akarj ebben "nőt" keresni. Szexuális értelemben persze definiálható, hogy ki a passzív (azaz a "befogadó") és ki az aktív szereplő, de ez is csak nagyon kis hányadban valósul meg "klasszikusan" női felállásban.

[Prüdéria off] A meleg kapcsolatok egy részénél abszolút nincs befogadás, csak egyéb úton elégítik ki a másikat, egy másik hányadánál pedig nem határolódik el a befogadó és az aktív fél szerepe, kinek épp "milyen hangulata van. Persze létezik az a felállás is, ahol van egy klasszikusan mindig passzív, és egy klasszikusan mindig aktív fél, de ez cseppet sem biztos, hogy "lánnyá" teszi a passzív felet. Lehet, hogy pont a passzív fél az, aki "családfenntartó", aki "férfiasabb", akiről azt lehetne gondolni, hogy hát ő az igazi bika... [Prüdéria on]

Véleményem szerint eddig sem azon agyaltál, hogy vajon a testvéred az aktuális barátnőjével épp melyik pózt veszi fel az együttléteik során, milyen mélyen történik a behatolás vagy éppen milyen hosszan bír egy-egy menetet, így - szintén véleményem szerint - a most megfordult gondolatoknak sincs igazi relevanciája. Persze az ember "kíváncsi" az ismeretlenre, és valószínűleg ezekre választ is kaphatsz majd testvéredtől ha nem tolakodóan teszed fel.

2011. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kielégítő" választ :)
2011. jún. 21. 20:46
 38/38 anonim ***** válasza:
57%
Nincs mit, ha tudok, segítek :)
2011. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!