Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt a Gyk-EN esetleg...

Van itt a Gyk-EN esetleg olyan férfi, aki "meleg"?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert szeretném megkérdezni,hogy ti melegek hogyan éltek,mik a szokásaitok,és hogyan,mikor derült ki ez rólatok,és a családotok hogyan állt ehhez a dologhoz,mikor megtudták,és elmondtátok?Vagy egyáltalán bevallottátok-e nekik?Azért kérdezem,mert az én életem is megváltozott teljesen,ugyan is a drága testvérem tegnap vallotta be anyukánknak,hogy ő meleg és nem akar többet hazudozni nekünk,mert látta,hogy tönkretesz ezzel minket.Végtelen nagy fájdalom van rajtunk úrrá,nem hiszem,hogy van ebből kiút...Ő most 30 éves,és azt állítja,hogy ez már kb. 15 éve így van,de hazudott nekünk,s most össze is költözött egy fiúval,aki szintén értelmiségi,mint a testvérem.Szóval egy végtelenül jó EMBERRŐL van szó és vérzik a szívem,mert tudom,hogy az idáig vezető út nagyon nehéz lehetett neki,és le a kalappal előtte,hogy ezt így be merte vállalni-én erre képtelen- és gyáva lettem volna!Segítsetek,mit tehetnénk,lesz-e esetleg ennek vége???SEGÍTSÉG :(
2011. jún. 19. 20:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
30 évesen már tudja mit,kivel,miért akar..ennek nem lesz vége!Nyugodjatok meg,beszéljétek meg,és mondjátok el neki,hogy így fogadjátok el!;)
2011. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne vége, ha Ő így tud teljes életet élni?? És miért kérsz segítséget? Szégyenled, vagy mi?
2011. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Minek kéne,hogy vége legyen? Már vége a hazudozásnak.

Örüljetek, hogy így van.

Ő boldog és szerintem a családtagjainak csak ez kell, hogy fontos legyen.

2011. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert ez valóban nem helyes így. Mint emberek, nem szabad megvetni őket, és minden emberi méltóságot, szeretetet meg kell nekik is adni, de mint ferde hajlamúak, ezt nem lehet helyeselni nekik. Igazság szerint a melegeknek nem lenne szabad megélniük ezt, hanem önmegtartóztatásban kellene élniük. De ha én a mai világban leírom ezt a szót, hogy önmegtartóztatás, akkor rámhívják a muszájdzsekiseket. Pedig ez attól még így van. Lehet lepontozni.
2011. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%

Én ugyan nem vagyok az, de semmi gondom velük. Viszont azzal annál inkább, hogyha egyesek a szexualitással kilépnek az intim zónájukból és a szexualitást (ami intim dolog, függetlenül az irányultságtól) beszédtémává teszik.

Közönséges dolog.

2011. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Egy ember 15 évet élt úgy, hogy a családja, tehát a közvetlen környezete nem tudott erről a dologról, akkor úgy gondolom, hogy ez az ember nem sértette senki prűdségét azzal, hogy ő meleg volt. Most boldog, legyen is az.

Én hasonlóan 30 éves leszek jövőre, a családom tudja rólam, elfogadtak, mert az én életem sem látványos - legalábbis ez a része. Megvan mindenem, amire szükségem van, és jól érzem magam. Ez nem kell, hogy téma legyen :)

2011. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Na most én nem számonkérően kérdeztem azt meg tőletek,hogy ugyan már,mikor lesz ennek vége?-hanem ,mint tanácsot szeretném megkérdezni,hogy esetleg van-e olyan ismerősötök,aki melegnek gondolta magát,s aztán családot alapított?-én most persze ezt azért kérdezzem,mert minket ez nyugtatna meg,de lehet,hogy akkor viszont ő nem élne teljes életet...és nekünk pedig az ő boldogsága a fontos,még ha a szívünk ezer sebből vérzik is most.Én anyukámat féltem-érzem,hogy ebbe bele fog betegedni,az én testvérem volt a kedvenc,nagyon jó gyerek volt mindíg,diplomája van ,két középfokú nyelvvizsgája is-szóval nem egy buta ember,s most ez a hír minkett teljesen taccsra tett.De viszont mondta,hogy ezt azért mondja el,mert ez van már 15 éve és tudnunk kell,mert elege van a hazudozásokból,mert látja,hogy ezzel nagyon nagy fájdalmat okoz nekünk.Milyen életet élhetnek vajon?Annyira nem tudok ezzel azonosulni-nagyon nehéz nekem is,de megbántani sem akarom.. :(
2011. jún. 19. 21:17
 8/38 A kérdező kommentje:
21:11 -es köszönöm a válaszodat :),s ha jól érzem Te sem egy tanulatlan ember vagy :)( nem tudom miért,nekem eddíg a melegség együtt járt a butasággal,de most egyre többször figyelem azt meg,hogy az értelmiségiek körében egyre gyakoribb ez a jelenség) :)
2011. jún. 19. 21:20
 9/38 anonim ***** válasza:
73%
2011. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2011. jún. 19. 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!