Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a helyemben?...

Mit gondolnátok a helyemben? Vagy mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

(A neveket megváltoztattam)


Van egy barátnőm Edina és van egy testvére Erika...

Elég régóta ismerjük egymást,állandóan hárman vagyunk.

Edina a legjobb barátnőm,egyik nap egy közösségi oldalon összeveszett egy csajjal,Eszterrel...

Edina utána elhordta azt a csajt mindennek és nekem panaszkodott,hogy mennyire utálja!

Ez volt kb.1 hónapja...

Pár napja ott álltunk a fánál hárman(Edina,Erika meg én)

És Eszter odajött hozzám(pont hozzám hármunk közül),hogy

minek nézem olyan feltűnően,és meg akar verni,mert irritálja a fejem...

Volt egy bunyó,döntetlen lett.Utána Edina mondta,hogy mekkora csicska az Eszter meg minden.Másnap már szépítette,hogy nem is olyan csicska,meg én is hibás vagyok nem csak az Eszter...Kérdeztem,hogy ellenem van-e,

mert akkor lesz@rom hagyjon békén,ha őt védi...

Egyébként ebből az egészből lett egy elég komoly ügy,mert elég nagy értékben tűnt el holmim,amikor volt ez az egész bunyó.Mikor mondtam Edinának,hogy fel lett jelentve,húzta a száját,és mondta,hogy "most ezért képes voltál feljelenteni szegényt"???Már akkor gondoltam,hogy nem stimmel valami,de ma: 3-an voltunk(Erika,Edina meg én)

Odament Edinához az a csaj(Eszter)mondta,hogy"Szia Edina"

és adott neki 3 puszit...És ő is visszaköszönt...Már akartam is neki mondani, utána,hogy ti ilyen jóba vagytok??? De inkább úgy csináltam mintha nem zavarna...

Ez mi lehet???Összebeszélés?

Csak mert furcsa,hogy mindenki ellenem lett...

Vagy ne is foglalkozzak velük?


2011. jún. 8. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
sz@rd le őket és keress más barátokat,mondjuk olyanokat akik érnek is valamit.ne vedd magadra,de ez egy klasszikus ˇpics@ barátságˇvolt ezek szerint.hagyd őket.
2011. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Így személy szerint nem érdekel,hogy kivel barátkozik,

csak az zavar,hogy pont azzal,akit most a legjobban utálok,

és nem hogy kiállna mellettem,még haverkodik vele...:S

2011. jún. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!