Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú ilyet írna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú ilyet írna rólatok mit csinálnátok/gondolnátok?

Figyelt kérdés

Egyik csoporttársam ezt írta rólam egyik barátnőmnek msn-en. Ti mit gondolnátok erről a srácról?? mit kezdjek most vele?? (én 20L, ő 20F)

idézet:


"eléggé szarul esik ez a dolog, hogy élőbe tényleg nagyon jól elvagyok vele, még azt is merem állítani h jobban mint a többi fiú, talán ragaszkodik is hozzám, sokszor van olyan is h szemezünk, egymásra nézünk, elkapjuk egymás tekintetét....én többet érzek iránta mint barátság egy ideje, de még ebbe se vagyok biztos, csak annyit tudok h hiányzik a jelenléte amikor nincs a közelembe, szeretem az illatát, szeretem a mosolyát, szeretem a hangját, szeretnék hozzá közelebb kerülni de egyszerűen nem tudok, bár élőbe nagyon jól elvagyunk, msn-en olyan mintha egy fal lenne közte és én közöttem, egyetlen megoldás lenne ha élőbe találkoznánk többször, de randira nem hívhatom, mivel kapcsolatban van:S"


2011. ápr. 4. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de szerintem elég egyértelmű...
2011. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni? 22F
2011. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azért nem tudom, hogy mit csináljak, mert ahogy az utolsó sorban is láthatjátok, kapcsolatba vagyok. 4 éve avgyunk együtt, amit néha már nagyon unok, egyszer ott is hagytam a barátomat, aztán visszamentem hozzá...

de msot ez felkeltette az érdeklődésemet.. csak szeretném tudni, vajon mennyire komolyan gondolja a srác a dolgot

2011. ápr. 4. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel neked nem mondta el, ezért valószínüteg komolyan... "Ki azt mondja imád, sose hidd a szavát! Ki azt mondja szeret, talán igaz lehet! De aki rádnéz, hallgat, nem beszél és nem szavalgat, annak add egész életed, mert az forrón és hűn SZERET!" Nyálas f0s meg gagyi is de a lényeg benne van... Ha már unod a kapcsolatot lépj ki belőle. Sosem értettem az ilyen csajokat h miért nem képesek kiszállni egy kapcsolatból ha nem működik...
2011. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsónak köszönöm!

nagyon tetszik az idézet:)

2011. ápr. 5. 00:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem ilyeneket csak lányok írnak...
2011. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez eléggé kezdődő szerelem feeling. De ha kicsit lazább erkölcsű vagy, akkor randizhatsz Vele a párod mellett is. Legalább kiderül, hogy télleg kellesz e a srácnak, vagy sem. Meg az is kiderül, hogy NEked bejön e a srác, vagy sem. Úgyis jó sokat voltál kapcsolatban (ha jól számolom 16 éves korodban), az ilyen korban sztem elég sok, hidd el, sztem jó érzés lesz újra pasizn, főleg ha a jelenlegi már unalmas, És a lazább erkölcsök alatt most nem félrekefélést értek!!! :)
2011. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 koltt ***** válasza:
Lehet én vagyok paranoiás(remélem jól írtam le) de gondolod hogy a csoporttársad annyira megbízik a barátnődben hogy kiöntse neki a szívét, vagy csak tudta a srác hogy úgyis elmondja majd neked, és ezért bedobta az érzékeny srác feelinget, merthát így semmit sem veszíthet.
2011. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!