Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok róla?...

Ti mit gondolnátok róla? Hogyan működnétek együtt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy elég nehéz eset az osztályomban,

egy fiú akit mindenki bánt, bár nem teljesen ok nélkül!

(Nem tudom, lehet nem ide való a kérdés,akkor elnézést,

de nem tudtam hirtelen hova írhatnám..)


Az ok talán a furcsa viselkedése, és talán a külseje.

A viselkedése engem is sokszor idegesít nagyon fura!

Az elején még nem is volt annyira vészes, mindenkinek nyalizott meg próbált beilleszkedni a társaságunkba

(ami nagyrészt lányokból áll)! Szerintem ott cseszte el,

hogy túljátszotta! Ahogy egy lány kedvesen szólt hozzá,

nem volt vele durva egyből rámozdult és azt hitte, hogy ő már a barátnője is! 17 éves létére tényleg nagyon gyerekesen viselkedik!

Ezekkel szerintem csak azt érte el,hogy mindenki megutálta! Sokan bántják a külseje miatt is, de leginkább

a viselkedése miatt, mert annyira fura! Mikor beszél elhúzza a szavak végét, olyan viselkedése mintha teljesen zavart lenne, nem tudja hogy mi tegyen és meg akar felelni. Mintha egy átlátszó álarc lenne rajta, amit próbál hordani de mindenki átlát rajta és egyértelműen látszik,hogy megjátsza magát!!!

Nem is nagyon mer megszólalni nagyobb közösségben, csak

közösségi oldalakon mer irkálni, de ott nagyon nagy a szája! Ahogy nyíltan kéne beszélni betojik!!

Ma volt vele egy nagyobb vita, belekötött valakibe

és hirtelen mindenki ellene fordult és elkezdték szidni,

erre a gyerek úgy elkezdett remegni mint a kocsonya.

Pont rajzolt és annyira remegett (lehet az idegtől) hogy

nem tudta mozgatni a ceruzát, amit rajzolt az is ilyen cikk-cakkos lett mert nem tudott megnyugodni, én még annyira embert nem láttam remegni! Az arckifejezése olyan volt,mintha valaki készülne megölni a szemei is szinte vérben álltak és ilyen gyilkos tekintettel nézett mindenkire! Majd hirtelen eltört a kezében a ceruza! Biztos olyan erősen szorította, elővett egy másikat, azt is eltörte! Később elkezdtünk vele beszélni,hogy ez most mi volt, hozzáteszem : teljesen normálisan!

és akkor elkezdett mondani valamit majd sírvafakadt!

nem tudom,h őszinte volt-e, de lelkileg oda van az biztos,olyan mintha szorongna! Lényeg,hogy később ugyanúgy kezdte a piszkálódást és ribancozza a lányokat!!!



17/L


2011. dec. 9. 00:10
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem írni, hogy mindig rángatózik!

Ilyen nyakrángásai vannak! Állandóan oldalra tartja a fejét, mintha ki lenne törve a nyaka, meg a tartása is nagyon lezser és görnyedt!

2011. dec. 9. 00:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a fiúnak már orvosi segítségre lenne szüksége... Ez a sok elfojtott agresszió segítség nélkül előbb-utóbb kitör, és nem jó irányba.

Talán lehetne neki javasolni valamilyen levezető tevékenységet, harcművészet, sport. A családi háttere nem tudom milyen lehet, de ezek alapján szerintem azt sem ártana rendbe tenni (legalább az ő fejében). Szomorú.

2011. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek azok akik lemészárolják az osztálytársnőiket és megbecstelenítik a hullájukat...
2011. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!