Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Nelly19 kérdése:

Mit csináljak, ha a párom barátai gyűlölnek?

Figyelt kérdés
A probléma azzal kezdödőtt , hogy piercinget csináltattam a köldökömbe . A lényeg annyi , hogy nem csak ott van.;) Amikor csináltattam akkor rögtön megakarták nézni a Westend közepén×D De én nemet mondtam . Utána pár napra rá a csaj barátja nekem támadt , hogy én leutánozom a barátnőjét, stb.-.Mióta vasalom a hajam , mióta öltözködök annyira csajosan ( amikor elöször láttak emós voltam ) párom huzott ki belöle:D meg miért akkartam köldök pc-t?..utána elkezdtük oltani egymást és nagyon elfajult a helyzet:S Aki tudd abban segiteni , hogy hozhatnám rendbe a kapcsolatomat velük , hogy párom ne éreze rosszul magát .akkor kérem írjon ...:S köszönöm elöre is..
2011. máj. 31. 02:53
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Valóban igaz,hogy nagy az Isten állatkertje...
2011. máj. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Drága Nelli, 19 évesen lehetnél érettebb is.
2011. máj. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. 19 évesen érdemes lenne kissé felnőttesebben kezelni egy ilyen helyzetet és kifejleszteni egy akkora egót, egy öntudatot, hogy a lelked legmélyéig tudd leszarni a kötekedőket és tudd magad függetleníteni mások elvárásaitól.

Gondolj arra, hogy ha a tetteddel nem ártottál senkinek, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz. Aki beléd köt, az a hülye. Ő aki árt, tehát ebben a konfliktusban ő a hibás. Te max annyiban, hogyha hagyod magad...

2011. máj. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Noj fel vegre!
2011. máj. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüleid hol vannak?
2011. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A lényeg annyi , hogy nem csak ott van.;) "

Na hát ha csak ennyi a lényeg, akkor örüljünk, hogy neked nem csak köldök pc-d van! Jujj de jóóó! :)


Egyébként ez valami borzasztó nagy probléma, nekem ehhez kell 1 hét, hogy átgondoljam, mi lenne a megoldás! :S

2011. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösszy mindenkinek;) Nem vagyok éretlen csupán nem értem miért kötöttek belém egyik napról a másikra .:/ Ennyi amit nem értek.:/:/ És valakinek valami tippje nincs , hogy lehetne rendbe hozni ezt az egészet??? Szüleim pedig jól neveltek nem kell félteni;)
2011. máj. 31. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy leirtad a dolgokat lehet igazuk is. Mint irtad EMO voltal, ami nalam eleve kizaro ok lenne, hogy szoba alljak veled. Na mindegy, ez az en velemenyem. Vissza a dologhoz. Szoval mar nem vagy EMo... mert megvaltoztal...megvatozoltt a stilusod...Miert is? Talan a baratod miatt? Talan latod, hogy a baratodad ilyen emberek veszik korul es be akarsz illeszkedni es elekezdted felvenni a stilusukat? Akkor miert is ne lenne igazuk? Tenyleg bosszanto az ha valaki nem tudja eldonteni, hogy o ki is valojaban es ezeket a hulye, csak kulsosegekre ado divatiranyzatokat koveti. Foleg ha elmult 13 eves.

Szoval noj fel vegre es legyel az aki vagy!

Nem kell Emo-nak meg rockernek meg akarminek lenni ahhoz, hogy legyel valaki. Sot, szerintem ezek a magukat beskatulyazo emberek a legsilanyabb szemelyisegek. Zenet olyat hallgatsz amilyet akarsz, sot tobb stilust is lehet szeretni egyszerre. Meglepo, mi?! Es nem kell hozza bazari majomnak sem kinezni.

Szoval ki is vagy valojaban? Amugy miert olyan nagy divat ez a hajvasalas mostanaban? Ez komolyan kerdem! Szerintem oltari hulyen nez ki.

2011. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem a csaj miatt változtam meg hanem párom miatt.

Emos meg elég rég voltam . Az az igazság , hogy miért utánoznék le bárkit is amikor van egyéni stílusom??

Ez hülyeség lenne :S Amúgy is csak nem tudom miért akkarják jobban tudni ki , milyen , és mit csináltam régen ?..Ennyi eröbből simán mondhatnám , hogy lököttek . De most megpróbálom helyre hozzni a dolgokat .:S Ők támadtak nekem , akkor hagynom kellet volna , hogy oltogassanak???

2011. máj. 31. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem válts igényesebb baráti társaságra. Jót tenne.
2011. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!