Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátom naponta elmondja...

Egy barátom naponta elmondja hogy nyerőgépfüggő vagyok, pedig szerintem ez nem igaz mert csak hetente vagy két hetente dobok be a játékgépbe pár száz forintot. Tényleg függő lennék?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 18:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Abba kéne hagynom tényleg, de mindig úgy játszoom hogy ha valaki nagyon sokat belebukott odamegyek 200al és utána nyerek:D
2009. márc. 15. 20:36
 12/15 anonim ***** válasza:
A nyerőgépekre vannak törvények, bármilyen furcsa, nem véletlenségből vannak megélhetési játékosok. Mert ha kiveszed a pénzed és nem duplázol, akkor nagy valószínűséggel pluszban leszel. De ugye legtöbben rávágják a duplát, amíg nem veszítenek.
2009. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én egy 20 éves lány vagyok, és a párom volt kb ennyire "gépfüggő" mint te... ha volt egy kis aprója(1-200 forintok) azt beledobálta... hetente vagy kéthetente, mint te. Most ott tartunk, hogy nem engedem játszani, én játszok helyette :D ő ért a géphez, nekem meg jók a megérzéseim...ha van egy kis aprónk, rákérdez: bedobod? és ha úgy érzem, nyerünk, bedobom,ha úgy érzem, nem akkor nem...eddig mindig bejött... volt már h 200 forintból többezret is nyertünk.... de persze csak akkor csinálunk ilyet ha tényleg van fölösleges 200 forint, attól többet meg sosem tennék bele...
2009. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező! Most hogy állsz? Még mindig pluszba vagy?

Eltelt másfél év a kérdésed óta.


Egy gépfüggő

2010. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Gyerekek ez ilyen egyszerű!


Nyerőgép = A gép nyer!


A játékteremben a nyerőgépek azért vannak kitalálva hogy kaszinó stb... azokon szedje be a pénzt hogy megélhessen olyan mint egy ATM automata, csak nem kiad hanem beszív. :D

2011. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!