Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátom naponta elmondja...

Egy barátom naponta elmondja hogy nyerőgépfüggő vagyok, pedig szerintem ez nem igaz mert csak hetente vagy két hetente dobok be a játékgépbe pár száz forintot. Tényleg függő lennék?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kibírnád 30 napig, hogy egy fillért se dobj be a gépbe? Ha igen, nem vagy függő.

Amúgy meg szerintem az a heti pár szár forint is sok. Neten is találsz sok hasonló játékot, ami INGYEN van.

2009. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem csak vigyázz,hogy ennél tovább ne juss.
2009. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már kibírtam 18 évig:D de szerintem kibírnám egy hónapig
2009. márc. 15. 18:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kibírnád? Akkor próbáld ki. De tényleg egy hónapig semmit. És figyeld meg magadat. Ilyenkor jó az is, ha leírod, amiket tapasztalsz magaddal kapcsolatban. Azt a heti párszáz forintot egyébre is elkölthetnéd, pl. mozira.
2009. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, de majdnem mindig nyerek, pénteken pl. 200ból 5ezer forintot nyertem:D most egy hónapig nem játszom, megpróbálom sikerül e...
2009. márc. 15. 19:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mondja, mert aggódik érted, érdemes lenne hallgatnod rá.

A volt barátom albérlője gépfüggő, ne akarj oda jutni. Kőműves, jól keres, és soha nincs pénze, ide-oda tartozik, ebbivalója se volt, volt hogy ex etette krumplival.

Egyszer nyersz, de többször lesz olyan, hogy nem, és összességében mínuszban leszel!!! Ez csak ámítás, mert egyszer nagy élmény, hogy hú, mennyit nyertem - de tudni kell megőrizni ezt a szép élményt, és leállni! Ezek hosszútávon nem nyerő, hanem nyelőgépek!!!

2009. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyertél. És azt összeszámoltad, hogy mennyit vesztettél? Mert az is számít...
2009. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Számolom mióta az első forintot beledobtam 3 hónapja, 15600 forint pluszban vagyok most.
2009. márc. 15. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hm. én is csináltam 100ft bol 5000 et annyira megnőtt az ,,étvágyam"h dupla vagy semmi gomb + inditás jol rá is faragtam:D Ezzel azt akarom mondnai ,hogy hagyd abba azt retket láátam már én egy -két embert akinek az életébe semmije nem volt csak a a függöségei a szerencsejáték is egy ilyen dolog ! kit érdekel ,ha épp nyernél?:D többet nyelne be a gép szted a szerencsejáték rtknek miért van ennyi zsozsojuk?:P mert több a bevétel mint amit adnak !
2009. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Számolom mióta az első forintot beledobtam 3 hónapja, 15600 forint pluszban vagyok most.<--- hm...xd nem jut az eszedbe 5 szám 1-99 ig?:P menék lottózni:) nyugodtan fojtasd de ha elérsz a minusz 500ig hagyd abba szerintem:)
2009. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!