Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem baj, ha minden héten heti...

Nem baj, ha minden héten heti 2-3 alkalommal kínai étterembe járok?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, és olcsó is. Sokféle egzotikus ételt árulnak, és én nem érzem úgy, hogy rossz minőséget árulnának.

Szerintem egészségesebb, mint egy gyorsétteremi haburger sültkrumplival.


2009. márc. 14. 01:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akik az étterembe voltak nem tűntek piszkosnak. Az étterem is higénikus és tiszta. A kajáktól sem lett semmi bajom.

Köszi a válaszokat, ezentúl is járni fogok!

2009. márc. 15. 01:49
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok esetben együtt jár a szalmonnella a kínai konyhával (itt Magyarországon, gyorséttermi szinten mindenképp)mégpedig a higiénés alapszabályok be nem tartása miatt. Tapasztalataimat nem osztanám meg itt, de annyit mondhatok, még a wc-csésze mellett tárolt műanyag ételhordók jelenségével is találkozhatna egy-egy kíváncsi népegészségügyi biztos, ha teszem azt kíváncsi lenne... amugy elég bepillantani az étkezőhelységből a konyhába, sok esetben ez is elegendő tud lenni, ha nehezen megy a döntés, mit is válasszak: semmit!

Zsírosság kérdése: próbáltátok már az "illatos omlóst" vagy a tavaszi tekercset? Sok helyen valamilyen műveleti hiba következtében az összes bőzsírban sült "készítmény" tocsog a zsíban.


Tisztelet a kivételeknek, ettem már jó helyen kínai kaját, de nagyon nem ez a jellemző.

2009. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hol eszel mert itt a közelünkben is van egy de amikor ott eszek, mindig rosszul leszek egy kicsit, de pl a 2 megállóra lévőtől meg nem
2009. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 david222 válasza:
Én illatos csirkét, sültkrupmlival szoktam enni nagyon finom és nem zsiros anyira.
2011. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!