Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy az egyik ismerősötök megvette a nyelvvizsgáját?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 10:44
 1/9 anonim válasza:
100%

Én teljes mértékben elítélem az ilyen megoldásokat. És azt is, mikor valakit elküld maga helyett vizsgázni, tehát ily módon veszi meg...

Sokan mondják, hogy csak a diplomához kell, amúgy nem használja. Igen, de mikor elkezdte a sulit, már nyilvánvaló volt, hogy KELL nyelvvizsga... Ez is hozzátartozik a diplomához. Sok helyen elég a szakmai közép egy nyelvből, amit nem a világ legnehezebb dolga letenni. És ha valaki nem kampányszerűen tanul, és elkezdi a nyelvet is a többi tárgy mellett tanulni már a tanulmányok megkezdésekor, és nem az utolsó 2 hónapban akarja megváltani a világot, szerintem egy középfokú vizsgát lazán le lehet tenni.

2009. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez van, ilyen világot élünk.
2009. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmin se tudok csodálkozni...én elíítélném de ha nagyon jóba lennék azzal az ismerössel akor azért elmondanám a véleményem de többé nem hozznám fel a témát.
2009. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem tehetnék semmit, maximum tartanám a távolságot az ismi és én köztem... Ritkábban beszélnénk, nehogy megmondjam neki a véleményemet... Ha meg tudna róla, hogy tudom, akkor elmondanám neki, mit is gondolok erről az egészről...
2009. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Az az igazság,hogy az ismerősöm ennek a megvett vizsgának a segítségével kapott többletpontot és jutott be egyetemre... Igazságtalannak és undorítónak tartom. A tanulmányait persze nem végzi rendesen, mégis elvette a helyet másoktól.. Jogász szakon.

2009. márc. 12. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Lehet hogy super munkat igy tud megkapni. Most lehet hogy nagyon jol keres majd, mas pedig 3 diplomaval se talal munkat.

Nevetseges, hiszen nem tudja nyilvan a nyelvet, de 1-2-re akar jutni, igy tudta megoldani. Semmit nem tennek, semmi kozom hozza.

Nekem nem kellene nyelvvizsga es mas sem ilyen uton-modon.

Mondjuk azert buta volt, hogy elmondta masnak is, hiszen most mar tobben tudjak ezt, es az emberek gonoszak, lehet hogy valaki meg bemartja valahol.

Ha ilyet csinalnek, nem mondanam el senkinek se.

En inkabb elitelem azt, aki megcsalja a feleseget. Azon kitudok akadni, ezen a nyelvvizsgan nem. Nem tudta megtanulni a nyelvet, nincs akarata, nem erdekli...lusta. Ugyanolyan joban lennek vele tovabbra is.

2009. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kozben irtal mikozben en is. Eloled is elvette a helyet? Miert sajnalod tole? Ha most sem tanul rendesen, 5 ev hosszu ido, sok vizsga, ugyis kibukik majd. Ha lusta, nem tudja elvegezni ugysem.

Azok fognak gyozni, akik szorgalmasak, es tanulnak.

Ne foglalkozz vele.

2009. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Előlem aztán nem vette el a helyet, én nyelvszakos vagyok, elsőre meglett a nyelvvizsgám. Nem sajnálom tőle egyáltalán,noha én szeretek megdolgozni mindenért.


Nem ő mondta el,képzelhetitek. Viszont a rokona vette meg neki, aki BÍRÓ..


Csak egy kérdés volt..

2009. márc. 12. 14:32
 9/9 A kérdező kommentje:

Úgy akartam kérdezni,hogy :


Mit szólnátok, ha megtudnátok,bocsánat!:)

2009. márc. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!