Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan jutnátok be egy ismerős...

Hogyan jutnátok be egy ismerősötök lakására?

Figyelt kérdés

Nem, én nem akarok senkihez se betörni, mindössze annyi problémám van, hogy könyvet írok, és a főhősnőnek valahogy be kéne jutnia egy lakásba, hogy visszajuttasson az ismerősének valamit, de nincs kulcsa. Nagyon szeretném bejuttatni, mivel enélkül nem folytatódhat a könyvem.

A lakás egy felhőkarcoló szerű épületben van, a csaj egyszer járt ott eddig, a lakók sznobok.

Eszembe jutottak olyan dolgok, mint kulcs a lábtörlő alatt, de az ismerőse ennél óvatosabb, vagy "véletlenül" a csaj pont elhozta a betörő készletét, de ez olyan snassz :)

Ötletek?


2010. nov. 28. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez bérház (mint pl. az USA, vagy Anglia nagy részén), akkor a gondnokot kell megetetnie valami mesével, hogy az a főkulccsal kinyisa neki az ajtót!
2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, de nem bérház. luxus lakások vannak benne
2010. nov. 28. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy vegyél ötleteket a MacGyverből, de úgy vélem, azok már elcsépelt gondolatok :)

Próbálkoznék a zár feltörésével: bármilyen kulcsot beleerőltetnék a zárba és apró, de erős ütésekkel próbálnám rábírni a zár kis fogait, hogy a nem megfelelő kulcsnak is engedelmeskedjenek (ha ismered a szabvány zárak szerkezetét, akkor el is tudod simán képzelni), és ha szerencsém van, akkor kinyílik az ajtó.

Ez egyébként a valóságban is működik, de csak többéves zárak esetében, ahol már meg van lazulva kissé a szerkezet.

Ha nem ragaszkodsz feltétlenül a valósághűséghez, akkor ez egy járható út, mert nem minden esetben nyílna ki az ajtó. :) 22L

2010. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csöngess,lehet hogy otthon van.
2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg berúghatod az ajtót, de akkor lehet tudni, hogy betörtek. :)
2010. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szenvednék a zárakkal sorra keresztül fúrnám a kulcs lyukat mind1iken.
2010. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20:12 ezzel kezdte :D


20:13 ááá, nem olyan erős :)


második. köszi a tippet, kissé bonyolult, de meggondolom. habár a hősnőm nem olyan erős, és nincs nála kalpács se.


meg az lenne az igazán nyerő, ha nem tűnne fel a betörés. az ismerőse ügyvéd és vaj van a füle mögött, szóval kicsit necces lenne egy betörés :)


további ötletek?

2010. nov. 28. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudom mi volt előtte, de valahogy bele tudod talán írni.Valami olyasmire gondoltam,hogy felmegy az ismerőséhez, még a titkos bemenetel előtt, ellopja a kulcsot,azt mondja, hogy pl csak a pékséghez megy le, közben pediga kulcsot viszi lemásoltatni, majd visszamegy és az eredeti kulcsot visszateszi, neki pedig már van egy pót, amivel később bejuthat, akár többször is.

A másik amire gondoltam kicsit snasszabb, mivel csaj, a hajából vesz ki egy hajtűt és azzal.:)

2010. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni, mint a 20:34-es válaszoló. De lehet, h annyi is elég, h meghívatja magát kávéra vagy akármire, csakhogy bejusson a házba, közben meg belenyomja gyúrmába a kulcsot, és azzal meg tudja csináltatni a kulcsot.
2010. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Felmászik a tűzlétrán.

VAGY

2. Ablakpucolónak álcázza magát, és felmegy azon a kint csüngő liften, vagy min. Aztán előveszi az üvegvágókészletét, és így be tud jutni. Kifelémenet viszateszi az üveget, és megragsztja láthatatlan ragasztóval. :D

2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!