Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar filmek 90% miért...

A magyar filmek 90% miért iszonyatosan rossz?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele de egy kezemen meg tudom számolni hány tűrhető magyar filmet láttam. amit meg jónak mondok azt talán 2 ujjamon. Ti hogy vagytok ezzel? Mi lehet a probléma hogy nem alkotnak világraszólót a magyarok film műfajban??
2011. máj. 7. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kellene feltenni a kérdést, hogy a filmek 99,99% miért egy oltári nagy ökörség? A válasz pedig az, hogy a cél a gondolkodás ellehetetlenítése, olyan leegyszerűsített panelok rögzítése az emberek agyában, amelyek meggátolják az összetett gondolkodást. A filmek nagy része látványra épül, mögöttes tartalom ritka vagy egyoldalú. A mai rendezők és zeneszerzők valószínűleg már az első hullámos szennyen nőttek fel, emiatt maguk nagyrészt képtelenek is a gondolkodásra -- tisztelet a kivételnek.
2017. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!