Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar filmek 90% miért...

A magyar filmek 90% miért iszonyatosan rossz?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele de egy kezemen meg tudom számolni hány tűrhető magyar filmet láttam. amit meg jónak mondok azt talán 2 ujjamon. Ti hogy vagytok ezzel? Mi lehet a probléma hogy nem alkotnak világraszólót a magyarok film műfajban??
2011. máj. 7. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

szerinted minden film jó amit hálivúdban csinálnak?

annyi hogy nem adják le sehol nem is ismered

hidd el mindenhol így van ez

kell hozzá tehetség meg pénz h jót csinálj

2011. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10-15 éve azért még voltak jó próbálkozások, azelőtt meg szerintem úgy általában is szórakoztatóak voltak a magyar filmek. Azóta persze a kultúrával eggyütt hanyatlik a filmipar is, az elmúlt 10 évben tényleg csak 1-2 közepes film születt Magyarországon, a többi mind kuka. Amúgy azzal nem értek eggyet hogy nem alkotunk nagyokat a világ filmiparában, rengeteg magyar operatőr, vágó, fotós volt már több Oszkár-díjas film stábjának kulcsembere. Viszont egy 10 milliós ország filmipara egymagában nem elég ahhoz hogy önmaga kasszasiker világprodukciókat gyártson, ahhoz minden 5. magyarnak a filmiparban kéne dolgoznia.
2011. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Csak az újkori magyar filmek 90%-a szar. Az Üvegtigris, Tibor vagyok... és a többi hasonló igénytelen szemét.


A régebbi filmek 90%-a jó. Kenterbe bármelyik hálivúdi mozit.

A tanú, Egy magyar nábob és hasonlók.

2011. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

azért, mert manapság minden szennyre diplomát adnak, és diploma nélkül nem rendezhetsz...


egyértelmű, hogy rendező csak abból lehet, akinek pénze van, tehetsége pedig nincs.

2011. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
én nagyon szeretem a magyar filmeket, nagyon jók. Van egy-két rossz is, az újak közt.
2011. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen egyetértek. Van egy-két tényleg jó film (Valami Amerika 1-2), de a többsége a magyar filmeknek valahogy mintha azt akarná bemutatni, hogy mi mekkora "parasztok" vagyunk (Üvegtigris, Pékember, Argo). Olyan, mintha csak ezt a lecsúszott, idióta embertípust tudnák bemutatni. Engem is marhára idegesít.
2011. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó kérdés. A legutolsó nézhető magyar film szerintem a Kontroll volt, azóta semmi.
2011. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

20:20-as, ne haragudj, de micsoda egy értelmetlen hülyeséget írtál le ...


egyébként meg tök egyértelmű, hogy nem tudunk hollivúd nyomába érni se pénzben se tehetséges rendezőkben, színészekben, sztem tök kár erőlködni, mert csak ablakon kidobott pénz az egész

2011. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
20:28-as viszont nagy igazság!
2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A kontroll szerintem se rossz film de azt csak kevesen értik mit akar mondani ez a film... Kicsit elvont és a külföldiek is szerintem csak annyit tudnak feldolgozni belőle hogy egy krapek szaladgál az alagútban.
2011. máj. 7. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!