Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok ti hova...

Huszonéves lányok ti hova szoktatok eljárni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy suli illetve munkahelyen kívül hova szoktatok kimozdulni otthonról? Én egész nap itthon vagyok néha este elmegyek egy lánnyal fél órát-egy órát sétálni, mert van neki egy kutyája és én szoktam velük menni. Ezen kívül egész nap itthon vagyok. Illetve mivel levelezőn járok egyetemre havi négyszer elmegyek suliba. Hova tudnék ezeken kívül elmenni? Boltba vagy ilyesmi helyre oda nem tudok menni, mert nem dolgozok és nincs pénzem, hogy vásároljak. Szeretnék dolgozni majd, de jelenleg még nem találtam.
2011. máj. 6. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
pénz nélkül nem tudsz menni ma már sehova sem,max séta,biciklizés de ennyi...
2011. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor művelődj, irány a helyi könyvtár, kultur klub (ált. ingyenesek) vagy, ha nem találsz melót, akkor önkéntesnek, amíg nem lesz vmi pénzkeresleti lehetőség.
2011. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max a boltba :D Sok helyre járnék - főleg sportolni, de a párommal élek, és választhatok hogy ő lakjon jól, vagy én járjak el itthonról :) 20/L
2011. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

énis így vagyok...:S nekem nem nagyon vannak btaim, így még nehezebb elindulni ezen a téren...

mert ha lenne is hova menni, nem tudok kivel...

amúgy szerintem pl. mostmár jó idő van, lesznek szabadtéri progik...vagy ami nneem kerül péénzbe, az a séta, piknikezés, ingyenes kiállítások, kávézás, beülni vhova és nézelődni ( mondjuk ez nem olyan drága ), fotozgatás a szabadban, ingyenes előadások, önkéntes munkák...nemtudom ezek talán:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen utolsó ezek jók, és tudom, hogy egyedül is ellehet menni, de én nem szívesen teszem. Valahogy nem érzem úgy jól magam eléggé unatkozok. Sajnos barátaim nincsennek.
2011. máj. 6. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
piázni a haverokkal
2011. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a parkban szoktunk setalni, konyvtarba jarunk meg etterembe megyunk neha. Elso kettohoz nem kell penz.
2011. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el önkénteskedni! A dolog előnye, hogy akár barátság is szövődhet köztetek valakivel.
2011. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!