Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell ezért haragudni...

Miért kell ezért haragudni valakire?

Figyelt kérdés
Hogy pl.:én nem iszok-eszek egy ismerősömnél mert nem tiszta a pohár és a tányér.Bár ők nem tudják hogy emiatt nem fogadok el kaját és innivalót.S ők haragszanak hogy nem fogadok el semmi.(mindíg mondják hogy finnyás vagyok)
2011. máj. 5. 15:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
inkább leszek bunkó köcsög, mint hogy elkapjak valami hülye betegséget. a saját egészségem fontosabb, mint a hülye illem.
2011. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
19%
Jó, az elején még teljesen egyetértettem veled, de már kezdesz tényleg finnyásnak tűnni :) Mivel nem járok cipő nélkül és nem büdösödik a lábam, én is szoktam egy zoknit minimum 2 napig hordani. Meg van, hogy nincs időm fürödni, így hetente talán 1-2 nem összefüggő nap kimarad fürdés terén... fujj de undorító disznó vagyok!!! :D
2011. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
azt meg hogy? nincs időd néha fürdeni?
2011. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Darcy01 ***** válasza:
43%

Hát szerintem nagyon gáz, hogy nincs időd fürdeni. Egy 3 perces zuhany, akármilyen elfoglalt is vagy, azért bele kell, hogy férjen.

Én nem tudnék este belefeküdni a tiszta ágyneműbe, hogy előtte nem fürödtem. Én sem vagyok izzadós, fizikai munkát sem végzek, de azért az utcára ki kell menni, és akármennyire nem érzed magad koszosnak, azért biztosan van rajtad egy kis por. Na de ez csak az én véleményem.

2011. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 napietus ***** válasza:
100%
minden nap fürdeni alap. mamám mesélte, hogy a háború alatt katonák voltak beszállásolva egy használaton kívüli istállóba hozzájuk. késő éjjel érkeztek meg, nem akarták felébreszteni őket, és a vájóban törték fel a jeget, úgy mosdottak meg. de megmosdottak akkor is...most meg, amikor mindenhol fürdőszoba van, egyesek nem képesek megmosdani, meg fehérneműt váltani? nem értem én ezt meg...
2011. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%

Én is ilyen "finnyás" vagyok,nem érdekel mit gondolnak,én sem mondom meg,hogy azért nem iszom,vagy eszem mert látom,hogy koszosak az edények,vagy poharak,csak udvariasan visszautasítom,és azt mondom,hogy köszönöm,épp most ittam,vagy ettem stb. Most biztos sokan hülyének fogtok nézni,de én frissen elmosogatott edényekből sem eszem,mert annak olyan fura szaga van. Sőt irtózom tőle,ha meleg a WC ülőke,amire leülök. :D

Egyébként lassan már ott tartunk,hogy finnyásnak sem szabad lenni?


25/N

2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

ha kicsit husibb vagy, akkor mondhatod, h most elkezdtél egy speckó diétát és aszerint kell enned.


egyébként meg ezer és egy kifogást lehet találni.

bár nekem is lesülne a bőr a képemről, ha koszos tányért tennék a vendégem elé.

2011. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha ezek a parod szulei, akkor elgondolkodtal hogy milyen a parod? VEgul is ebbe itt nott fel, ora is raragadhatott a nem tisztalkodas, ragacsos tanyerok.
2011. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen, válaszoló, undi is vagy :D Volt egy osztálytársam, ö azt tartotta normálisnak,hogy csak akkor mosott fogat ha fogorvoshoz ment. Nálunk is vannak állatok a házban, meg eleve száll a por, ezért tálalás elött ellenörzök mindent és ha nem tiszta átmosom. Utálom mikor csúszik a tányér alja a zsírtól(ott nem eszunk,minek elmosni...), ha fogkrémes a mosdó, ha a pattanásaikat ráfröcskölik a tükörre... ha a fésüben hagyják a hajat,ha nem húzzák le rendesen a wc-t és még pisiszínü a víz,ha látszik a kabát nyakán a koszcsík.... és szerintem a zokni pont nem az a ruhadarab,amire bármekkora jóindulattal is rá lehetne fogni,hogy tobb napig hordható. kérdezö, szerintem jól cselekedtél. tapintatos elutasítás,nem bunkóság
2011. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!