Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell ezért haragudni...

Miért kell ezért haragudni valakire?

Figyelt kérdés
Hogy pl.:én nem iszok-eszek egy ismerősömnél mert nem tiszta a pohár és a tányér.Bár ők nem tudják hogy emiatt nem fogadok el kaját és innivalót.S ők haragszanak hogy nem fogadok el semmi.(mindíg mondják hogy finnyás vagyok)
2011. máj. 5. 15:00
1 2 3
 1/29 napietus ***** válasza:
95%
inkább mosogatnának rendesen. nem tudom, mit lehetne tenni, de helyesen viselkedtél.
2011. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen osztálytársam, ahol olyan gusztustalan mutymuruttyokat főztek, hogy én sem fogadtam el semmit soha. De érdekes, beletörődtek és nem akartak mindenéron megetetni
2011. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
Mert neveletlen vagy. Nem illik ilyet csinálni, mert ezzel megsérted őket. Nem viselkedtél helyesen, nem jól írja az első. Így nem szabad megsérteni senkit. Néha ki lehet találni vmit, hogy fáj a hasad, nem kívánsz semmit, de nem rendszeresen. Hidd el, nem lesz semmi bajod, nekem még azt tanították, hogy akár a hajszálat is le kell nyelni, mert ha nyilvánosan kihúzod a szádból, azzal megsérted a vendéglátót. Én azért ki szoktam húzni suttyomban, mert a hajszál vakbélgyulladást okozhat, de egy mosatlan pohártól nem lesz semmi bajod.
2011. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Nem eszek-iszok,hanem eszeM,iszoM!
2011. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van a 15.07-nek! Neveletlenség és a vendéglátómegsértése.
2011. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 napietus ***** válasza:
96%
nem azért, harmadik, de ők az illetlenek, azzal, hogy a vendéget koszos pohárból kínálják. mondjuk ha olyasmit elfogadnál, amit kézzel is illik enni, pl. gyümölcsöt? akkor már lehet, hogy nem lennének megsértődve.
2011. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Mi az,hogy nem lesz baja egy mosatlan pohártól? Volt már neked szájfertőzésed? 40 fokos lázzal? Mosatlan pohártól!

Az lenne az udvariatlan, ha meg is mondaná nekik,hogy miért nem fogadja el. De ha nekik nem tűnik fel, csak szimplán finnyásnak látják, akkor ennyi!

Nekem is van egy barátnőm, imádom, de 5 macskával élnek együtt.Én meg terhes vagyok. Múltkor a tányérról szedegettem le a szőrt. Ne haragudjon meg senki, ha terhesen (de egyébként sem) eszek macskaszőrős tányérból!

És én mint vendéglátó egyébként figyelek arra, hogy a 30 cm-es hajszálam ne kerüljön bele. De előfordulhat. Csak akkor még ne a vendégemnek kelljen már megenni,hogy ne nekem ne essen rosszul!

2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

15:08 mind kettő jó te okostojás..

teljes mértékben egyet értek az első 2 válaszolóval.

2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
En is finnyàs vagyok. Ha a WC-je valakinek koszos, akkor màr felmérem, hogy milyen a higiénia nàla. Igen is nézzék meg, hogy mibe kinàljàk a vendéget. A hajszàl elõfordulhat, de teljesen az undor jön ràm.
2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

15:07 ne beszélj hüly.eséget. Lehet, hogy neveletlen az illem szerint, de nem fogom magam a több hetes mosogatóleves ragacsos tányérral, hajszállal, macskaszőrrel mérgezni, csak azért, mert nem sértem meg őket... És az milyen sértés, hogy mocskos tányérból hajas kaját szolgálok fel?! Nehogy már az legyen a hibás, aki nem akar mocskot enni!

Ilyen helyen én sem ezsem, én azzal mentem ki magam, hogy spec kajákat és spec időben eszem, és most pont nem szabad. Erre nem tud mit mondani. nem akarok két hétig fosni csak azért, mert illedelmes kislány voltam.

Azért mindennek van határa.

2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!