Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Milyen sorozatok...

Huszonévesek! Milyen sorozatokat néztek?

Figyelt kérdés
Melyek a kedvenceitek?
2011. máj. 3. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Dexter (és a kapcsolódó websorozatait)

Dr. House (mostmár kíváncsi vagyok, hogy lesz vége)

NCIS (amikor éppen elkapom a tévében, de egyszer rendesen is végig fogom nézni)

Angyalbőrben (időnként megnézek egy-egy részt a neten, hatalmas sorozat :D)

Ezeket régebben néztem:

Lost

Az elit alakulat

Róma


Ezeken kívül nem nézem rendszeresen egyik sorozatot sem, de sokról tervezem, hogy nyáron megnézem egyben:

Sírhant művek

Twin Peaks

Kés alatt

2011. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
(Ja, 22L.)
2011. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A királyi ház titkai, Szomszédok, A nevem Earl, The Office, animációs sorozatok (Family Guy, Ugly Americans, stb.)
2011. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nézek semmit, csak régebben A palota ékkövét néztem, azt is csak azért, mert olyan időpontban adták, amikor épp nem volt jobb dolgom.
2011. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, drágám, Azok a '70-es évek show, Felhőtlen Philadelphia, Quantum Leap, Végtelen határok 24/l
2011. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%
az összes sorozat egy rakás fos. egyiket sem nézem, nekem ugyanis van életem.
2011. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nyilván egy boldog és kiegyensúlyozott ember vagy. Remélem az egód is jobban érzi magát most már. Hosszú volt ez a nap, mi?
2011. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én mostanában a Skins-t nagyon szeretem.

Most épp Szex és New Yorkot nézek, igazából ez nálam ilyen háttér zaj, mert már végignéztem legalább 10-szer, ez olyan, amit takarítás közben fél szemmel és fél füllel követek, de tudom már kívülről az egészet.

Másik ilyen "rongyosra nézett" sorozatom a Szívek szállodája, azt is megnéztem már jópárszor.

A Született feleségeket régebben mindig megnéztem, de már eléggé elveszítettem a fonalat, nem nagyon követem már.

Amit még szeretek, az az Office (az amerikai), de szinkronosan nem sokáig van fent neten (legalább is én nem találtam meg a 4. évad után), szinkron nélkül meg nem szeretek sorozatot nézni, mert közben mindig csinálok valamit, pl. mosogatok, pakolok vagy netezek, és úgy nem tudom olvasni a feliratot, angolul meg nem tudok azért annyira nagyon jól, hogy ilyen fél figyelemmel is megértsem.

A Vészhelyzetet az első résztől néz(t)em, de már nagyon nem tetszik. Ősszel még néztem, most nem tudom, hogy adják-e, de már valahogy egyáltalán nem érdekel.

2011. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaa, mégegy, ami hatalmas kedvenc, az a Kés/Alatt, szerintem az egyik legjobb.
2011. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amit rendszeresen az a Dr. House és a született feleségek szinkronosan, de netről, mert már untuk a sok reklámot.

Ami ha éppen jön újabb rész: Hazudj ha tudsz (feliratos),Kés alatt (szinkron), Family guy(feliratos), régebben a Kaliforgiát, a Skinst, és a Misfitset néztük.

26/l

2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!