Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "Terror Háza"-ba 18 év...

A "Terror Háza"-ba 18 év alatt miért nem engednek be 18 év alatti embereket? O. O

Figyelt kérdés
Osztályommal voltam nemrég és nem mehettünk be (7edikes vagyok) ez miért van, mi ott lent ijesztő?:\
2011. máj. 3. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Rám Auswitcz volt ilyen hatással. Képzeld el, hogy bemész és ott van egy nagy halom szemüveg, de tényleg több ezer darab, meg a bőröndökből is kb. annyi. Hihetetlen volt belegondolni, hogy annyi ember egyáltalán egy helyen volt, nem még az is, hogy 90%-uk ott halt meg.
2011. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Én 15 évesen voltam ott, gimnáziumi osztállyal, és beengedtek minket. Eleve fel sem mentünk volna Pestre, ha nem mehetünk be, de hát már előre oda is telefonált a tanár, stb. nem is volt kérdéses, hogy bemehetünk-e vagy sem. Mondjuk ez még 2002-ben volt :)

Nem is értem, mi ez, hogy 18 év alattiak nem mehetnek be, hiszen amit ott látni lehet, az amúgy is tananyag, többek közt az is a célja a Terror házának, hogy jobban megismerhetővé váljon az, amit az iskolában tanulnak a diákok.

2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!

8.os vagyok,és idén januárban voltunk.

Semmi olyan nincs ott,amit egy 13-14 évesnek nem szabadna látnia.SŐT!Még kell is hogy lássa,hiszen ez történelem!

2011. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Tavaly Auschwitz-ban voltunk.Oda is beengedtek,pedig a kettő ég és föld!A söfőrünk odáig bírta,ahol a cuccokat mutatták be,amiket elkoboztak a raboktól.Annál nyomasztóbb,és szomorúbb heylen szerintem még nemigen jártam...

2011. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Auschwitzben tavaly jártam, semmilyen komolyabb hatással nem volt rám.

a Terror Házában 15 évesen jártam először, mikor megnyitották. de régen volt... na, ott simán kicsordult a könnyem, mikor láttam, h milyen borzalmas dolgokat kellett átélniük a raboknak...

2011. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!