Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "Terror Háza"-ba 18 év...

A "Terror Háza"-ba 18 év alatt miért nem engednek be 18 év alatti embereket? O. O

Figyelt kérdés
Osztályommal voltam nemrég és nem mehettünk be (7edikes vagyok) ez miért van, mi ott lent ijesztő?:\
2011. máj. 3. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
3 évvel ezelőtt 15 évesen bemehettünk.
2011. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én nyolcadikos vagy hetedikes voltam akkor még beengedtek 18 év alatt. (kb 7-8 éve) Mondjuk szépen "bedepiztem" tőle, úgyhogy sztem jól jársz azzal, ha nem engednek be egyenlőre.
2011. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Maga a közeg nyomasztó, én 2x összeestem mikor rám esett vagy 5 orosz katona akik megvoltak fagyva.
2011. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, 4 éve mi is lemehettünk 7-8.-osként. Még a pincébe is. Nem lettem lelkisérült.
2011. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként a pincében cellák, van egy kicsi sötét lyuk meg ilyen gumiszoba szerű, és néhány kínzó eszköz. Ha nem bírod ezeket, jobb hogy nem engednek. Bár nekem nagyon hülye osztályom volt, szinte végig röhögték, nem fogták fel agyilag. :S De az egészbe nem engednek be??
2011. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
2 éve,16 évesen beengedtek minket...szerintem érdekes volt..ne nem tartom rossz ötletnek a 18-as korhatárt ;)
2011. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként jó? mert én úgy megnézném, csak nekünk elmaradt most utolsó évben, de nagyon kíváncsi vagyok rá 18/L
2011. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A terror háza nem ijesztő, hanem borzalmasan nyomasztó. A tények, amit történelemórán száraz, érdektelen dolgokként kezelünk, valósággá, tapinthatóvá válnak.

Ha az ember érzékenyebb ezekre a dolgokra, akkor nagyon rossz hatással tud lenni rá. Én egy hirtelen ötlettől vezérelve jártam ott a szobatársammal, úgy jöttünk ki, hogy aznap gyakorlatilag már meg sem tudtunk szólalni, nagyon erős volt.

Jó, hogy van ilyen, de egyetértek azzal, hogy nem gyereknek való. Nem azt mondom, hogy lelkisérült lesz, aki bemegy, de túl mély nyomot hagy, viszont a célját valószínűleg nem éri el a ház: hogy az emberbe beleégjen, hogy ilyet többé SOHA ne csináljunk és ne hagyjunk. Még sok felnőttben sem éri el a célt, azt hiszem.

2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyben nyomasztó és elgondolkoztató.

Ha az előzményeit nem tudod, nem tanultad, nem nagyon fogod érteni. Érdemes elmenni, de nem egy pl. Nemzeti Múzeum, ahonnan csupa kellemes emlékekkel jössz ki.

Én 4× jártam ott. 2× sulival, 2× pedig barátokkal, családdal. Minket beengedtek 18 alatt, de ez jó pár évvel ezelőtt volt.

Volt ott egy szoba kialakítva, ahol olyan hang - és fényeffektusok voltak, hogy én inkább gyorsan távoztam onnan. [Falra vetítettek egy emberekből álló sorfalat, utána eltűnt és jött a lövések hangja] Nekem az pl. eléggé sok(k) volt. Nem tudom, hogy azóta megvan -e még az a terem, vagy átalakították.

2011. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly osztálykiránduláson voltunk, 14-15 évesek és beengedtek.
2011. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!