Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagdossák az emosok a...

Miért vagdossák az emosok a kezüket? Vagy ha nem is az emosok, akkor is mi értelme van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy ilyen idióta stílus. Naná hogy Amerikából jött, mint az összes többi ilyen csillagászati méretű baromság.


A következő divatstílus mi lesz? Fejest ugrani a betonba egy toronyház tetejéről? El se bírom képzelni...

2011. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emo-nál újabb stílus a vámpírkodás. Az USA-ban volt olyan, hogy hülye tinik fizettek valami csövesnek, hogy szívhassák a vérét. Elmebetegek a fiatalok!

Ezeknek kéne 2 év sorkatonaság a tajgán!

2011. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tom Benko ***** válasza:
Mert ahhoz is hülyék, hogy rájöjjenek: hosszában kell, nem keresztben.
2011. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hello. Kicsit provokatívnak és sértőnek érzem a kérdést, de azért leírom, én miért csináltam. Fiatal (kamasz) koromban csináltam ilyet, nem tudtam kezelni az indulataimat, amikor valaki felidegesített, ölni, törni-zúzni tudtam volna, de persze nem akartam, ezért fordultam magam ellen... A célomat elértem vele mindig, megnyugtatott :) Én nem pengével csináltam, hanem bármivel, ami épp a kezem ügyébe akadt, legtöbbször körömvágó ollóval.


Szerencsére ezek az idők már elmúltak. :-)

20/L

2011. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)) Az utolsó válaszolónak csak annyit h én nem akarok ezzel a kérdéssel senkit megsérteni csak én nem nagyon tudtam h miért csinálják... h őszinte legyek azt hittem h náluk ez valami szertartás (nem a legjobb szó de csak ezt tom mondani) De köszönöm h válaszoltatok soha nem nésztem le őket hisz annyit gondoltam h nem csak úgy csinálják.. Na szóval én azt hittem h aki ilyen lesz nem pont emos de aki ezt csinálja gondoltam h valami baja van, hogy ilyet csinál magával... És örülök h nem csinálod már :)
2011. ápr. 30. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nézd le őket nyugodtan mert nem normális dolog!

Ha valakinek problémája van akkor nem hiszem, hogy ez egy centivel is közelebb vinné a megoldáshoz. Akik ezt csinálják annak a 99%-a nem akar öngyilkos lenni, csak valami magamutogatásból, önsajnálatból, feltűnési viszketegségből csinálja, mert azt hiszi, hogy ez valami egyedi önkifejezési mód, közben ezerszámra vannak az ilyen ostobák, tehát rohadtul nem egyedi. Aki nem tudja levezetni az indulatait menjen el futni vagy küzdősport edzésre, és ott kiadhatja magából a felesleges energiákat.

2011. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:12 vagyok

Oké, akkor visszavonom, hogy sértő volt, én meg kicsit túlérzékeny vagyok :D:D

Előző válaszoló meg bekaphatja :D:D

2011. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is csináltam és közöm sincs emóhoz

az valami idiótaság ha valaki divatból , vagy mások miatt csinálja

de vannak olyan mentális betegségek aminél elég gyakori , és volt olyan helyzet amikor máshogy nem tudtam kezelni a dolgot

2011. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Elitélni nem fogom őket hisz mindenki magáért felel... Fiatal vagyok előttem az élet ki tudja lehet h felnőt koromra idegbeteg leszek ( ne értsétek férre nem azt mondom h aki megcsinálja az) :) Csak én szerintem nem fogom csak azért ezt csinálni mert ideges vagyok én inkább sírok akkor... na szóval akármi megtörténhet még velem 13 éves vagyok ki tudja lehet h 10-15 év és valami nagy problémám lesz és én is megcsinálom nem nagyon értem én sem de ettől még nem tudom őket elitélni... Rem értitek :D
2011. ápr. 30. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem Amerikából jött, hanem Angliából, de ebbe most nem megyek bele...
2011. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!