Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztetek mennyek meglocsolni a...

Sztetek mennyek meglocsolni a csajomat? A szülei naon útálnak engem

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vunk együtt, am vietnami a csajom 3 éve laknak magyarországon. És hát eléggé útálnak a szülei mert nem teccik nekik h a lányuk egy magyar sráccal jár :/ Mongyuk az én szüleim se szeretik őt, de ez most mind1... nah 1x voltam am nálunk akk kb kizavartak és monták h jó lenne ha leszálnék a lányukról... de én naon szeretem! És azt monta a csajom azt beszéltük meg h nem megyek ne legyen gáz de én szeretném meglepni és elmenni biztos jól esne neki! Sztetek mennyek el? Hogy csinájjam h a szülei ne öljenek meg? :(

16/F


2011. ápr. 24. 10:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Minek mennél oda?

Téged nem látnak szívesen (gondolom elküldenének), a lánynak nem öröm, hogy miattad balhé és veszekedés van, a szüleit szintén kár felidegesíteni.

2011. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

MONGYUK ÉN NAON IDEGES VOK ATTÓ H VKI képtelen megtisztelni a többi embert azzal, hogy legalább MEGPRÓBÁL normálisan írni és nem naonozik meg mennyenezik.


Amúgy ők kik, hogy utálják a magyar vőjelöltet?

2011. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
HÜLYE! Minek másznál be a kerítésen? Pont így lenne belőle nagyobb balhé, mint amúgy. Várj pár napot, aztán mikor találkoztok kis késéssel de meglocsolhatod.
2011. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Én tényleg próbálok hidd el!


Am ők vietnámiak am nem útálják a magyarokat csak nem szeretnék h a lányuk egy magyar sráccal járjon :(

2011. ápr. 24. 11:22
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok valahol, ha ennyire szeretnéd.


Szerintem ne menj el hozzájuk, ha nem szeretnének ott látni a szülei, a kerítésen meg főleg ne mászkálj át, mert csak még jobban haragudni fognak rád. Különben is, legyen benned büszkeség egy kicsi - ha engem elküldenek valahonnan, vagy nem látnak szívesen, akkor oda nem megyek...


Olyan pedig nincsen, hogy buta vagy a helyesíráshoz, tessék tanulni, gyakorolni - neked lesz jobb.

2011. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha én külföldi lennék és a lányom mindenképp magyar sráccal akarna járni, én is szívesebben látnék mellette olyan embert, aki legalább a saját anyanyelvét tisztességesen ismeri.
2011. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Én is akartam h talizzunk vhol de az nem lenne meglepi meg sztem nem is engednék el mert tudnák hova megy :(


Am pont azért akartam átmászni a kerittésen mert senki sem számit arra h én átmászok a kerittésen! És hátha nem vesznek észre... de akk ez ezek szerint nem jó ötlet :(

2011. ápr. 24. 11:27
 18/25 A kérdező kommentje:
ezt jó hülyén írtam le mind1 :D
2011. ápr. 24. 11:27
 19/25 napietus ***** válasza:
ne haragudj, de az, hogy ilyen szavakat használsz, hogy "naon" meg "talizunk" , "am" stb, ez nem helyesírási, hanem stílusbeli probléma, főleg egy fiútól elég visszataszító. és tényleg nem menj oda, ahol nem látnak szívesen. ennyi tartás legyen már Benned. azt a lányt is nagyon kellemetlen helyzetbe hoznád egy ilyen akcióval.
2011. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A vietnámiaknál nem hiszem hogy szokás a húsvéti locsolkodás.
2011. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!