Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Említenétek olyan sztereotípiá...

Említenétek olyan sztereotípiákat, amelyek a németekre vonatkoznak?

Figyelt kérdés

AZ tudom, hogy a németek pontosak, de körülbelül ennyi az egész. :S

Az angol vizsgámhoz kéne, és nem tudok semmit se róluk, interneten pedig nem nagyon találtam.

Köszi!


2011. ápr. 11. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Multiplayerekben láttam, hogy más külföldiek a németekről azonnal hitlerre asszociál...:D
2011. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*+nak
2011. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magasak, szőkék, kantáros bőrgatyát és kalapot hordanak valamint savanyú káposztát és bratwurstot esznek meg sört isznak.
2011. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindig vörösre égnek nyaraláson.

Szandál+zokni fénykorát éli náluk.

2011. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha még vannak, akkor kérném őket! :)
2011. ápr. 11. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

-szőkék, magasak, kék szeműek

-pedánsak

-pontosak; szeretik, ha minden úgy történik ahogy ők azt eltervezik

-imádják a kolbász és a sört

-nincs igazán jó humorérzékük

-nagyon bajtársiasak


ps.: nem tudom szereted-e az animéket. Ha igen, nézd meg a Axis Powers Hetaliát, az egész ilyen sztereotípiákra épít.

2011. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretem az animéket, meg a mangákat, de mivel az egyik barátnőm oda van értük, és mondta, hogy abba sok hülyeség van, azért elolvastatta velem a manga első részét. :) Amúgy köszi :)
2011. ápr. 12. 14:45
 8/12 anonim válasza:
Hát... a brittek kimondottan szeretnek azzal viccelődni, hogy a németeknek egyáltalán nincs humorérzéke.
2011. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
spórolósok...
2011. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyit változtak az utóbbi 100 évben mint az országuk területe, vagy az országuk területén élő szaracénok száma. A mostani németekre egyre kevésbe jellemző az ami régen.
2011. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!