Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért a legbunkóbb emberek...

Miért a legbunkóbb emberek mennek el rendőrnek?

Figyelt kérdés

Ismerem az egész megyei rendőrséget, hát úgy végig nézek rajtu, és azt mondom, "te úr isten, ennél nagyobb barmokat teremteni se lehetett volna", ha pedig még meg is szólalnak, az egyenesen kész .... de olyan szinten magas iq-jú emberkék, hogy két mondatot nem tudnak helyesen leírni, egyszerűen nevetséges tényleg.


Szerintetek ennyire durván működik a kisebbségi komplexusok által keltett kisebbrendűségi érzések és az ezekből adódó agresszió, hatalomvágy?


(nem a járőrökre gondolok most, az egy külön kategória, hanem az ún. nyomozókra)


Ezek nyomoznának ?? Sztem ez több, mint nevetséges, de szomorú is egyben :((


2011. ápr. 10. 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak pozitív tapasztalataim voltak eddig a rendőrökkel, többször találkoztam velük sértettként, és egyszer mint gyanús személy, de nagyon normálisak voltak. Ezek szerint mázlim volt.
2011. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
sztem kivételesen mázlid volt, igen :)
2011. ápr. 10. 11:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is jó tapasztalataim vannak szerencsére, de komolyabb ügyem még nem volt velük hál' isten. :) Egy kisvárosban élek, a helyi "főmókusokat" ismerem, ők nagyon rendes emberek, lelkiismeretesen végzik a munkájukat, bár emellett nekik is meg van a maguk stílusa, de az én szememben a lelkiismeretes munkájuk kompenzálja ezt a stílust. :) Valahol megértem, hogy durva munkát végeznek akár a helyszínelők, akár a nyomozók, valahol le kell ezt vezetniük, hogy ne vigyék haza a munkát. Én inkább a helyi járőrökkel nem vagyok mindig megelégedve, bár már az önkormányzat is felhívta a rendőrség figyelmét arra, hogy ennél többet várnának el, így javuló tendenciát mutatnak. Teszem hozzá az én ismerőseim közül is a bunkóbbak, butábbak mentek el rendőrnek, bár ahhoz hogy valaki nyomozó legyen már főiskolát kell végezni, talán nem kerül be mindenki.
2011. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát hallod, amikor én ezt megtudtam, dobtam eg yhátast, mert konkrétan olyan nyomozóról is tudok, aki még beszélni se nagyon képes, nem hogy főiskolára járni, na és ha ez mégis oda járt, akkor ez jelzi a színvonalát
2011. ápr. 10. 15:07
 15/15 ekeke ***** válasza:

Alapvetően átlagemberek lehetnek, sokukat eléggé utálnám, 2006 okt. 23 óta nagyonis, de egypár hónapja olyan közúti ellenőrzést kaptam, hogy azóta minden rendőrre mosolyognék, de tényleg. Megállítottak, igazoltattak, szétnéztek a kocsimban, de mindezt olyan profizmussal, előítélettől mentes szakmai munkával végezték, elnézve kisebb hiányosságokat, figyelmeztetve nemsokára a lejáró papírokra. Udvariasan, kellemesen, határozottan, számomra a REND ŐREi voltak. Elképzelem, ahogy a környéken ilyenek lennének................. Fiatalok voltak, nem azok az elvtársi rendszerből hátramaradt vén szatyrok. Akár ha meg is büntettek volna, akkor sem haragudtam volna, mert igazuk volt. Máskor meg lesből támadt egy, egy stoptáblát nézett ki magának, ahol senki nem szokott megállni. Igen, hibáztam, nem volt gond, 5 ezer csekken, rám ez is hat, már rohadtul nem szeretek szabálytalankodni.


Amúgy meg egész mást találok felháborítónak: mindegy mennyit keresel és kiket tartasz el, a büntetés azonos. Tehát egy háromgyermekes apát büntess ötvenezerre és fél évig bezártad a családot, sehova nem tudnak elmenni a gyerekekkel! Vagy a drogos mamakedvence hülyegyereket, aki majd úgyis elcseszi a buliban?

2011. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!