Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért a legbunkóbb emberek...

Miért a legbunkóbb emberek mennek el rendőrnek?

Figyelt kérdés

Ismerem az egész megyei rendőrséget, hát úgy végig nézek rajtu, és azt mondom, "te úr isten, ennél nagyobb barmokat teremteni se lehetett volna", ha pedig még meg is szólalnak, az egyenesen kész .... de olyan szinten magas iq-jú emberkék, hogy két mondatot nem tudnak helyesen leírni, egyszerűen nevetséges tényleg.


Szerintetek ennyire durván működik a kisebbségi komplexusok által keltett kisebbrendűségi érzések és az ezekből adódó agresszió, hatalomvágy?


(nem a járőrökre gondolok most, az egy külön kategória, hanem az ún. nyomozókra)


Ezek nyomoznának ?? Sztem ez több, mint nevetséges, de szomorú is egyben :((


2011. ápr. 10. 07:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
na erre én is kíváncsi lennék..!!
2011. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem fogunk erre választ kapni sztem :(
2011. ápr. 10. 08:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Már a kérdésed is sértő,ha erre jár egy modi,jó esélyed van rá ,hogy letörli.
2011. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
van ötleted, hogyan fogalmazzam meg? mellesleg még finoman próbáltam fogalmazni nagyon !!!!! ez a durva ...
2011. ápr. 10. 08:43
 5/15 anonim ***** válasza:
nem mindig. van aki nem bunkó és elmegy, de aztán jó eséllyel hányingere lesz a munkatársaitol és eljön.
2011. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ez abszolút így van, nekem is van 2 ismerősöm, aki elment, na kb fél év után eljött, mert azt mondta, ott normális elméjű ember nem marad meg, és olyan storykat mesélt, h undorító komolyan, de hát ez a magyar rendőrség ...

nekem csak sértettként volt közöm hozzájuk, de azt a hozzáállást, amit tapasztaltam, na .... és persze én javítgattam a helyesírási hibáit a jegyzőkönyvben, amire meg kiakadtak persze, lényeg h semmire nem jutottak, persze annyi ésszel ez nem is csoda


de napi szinten látom őket amúgy is, és mindig a fejemhez kapok, hogy "te jó isten"

2011. ápr. 10. 08:55
 7/15 anonim ***** válasza:
SZerintem nem bunkóbbak a rendőrök (sőt: intelligensebbek!), mint az egész magyar társadalom átlaga.
2011. ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az hogy van pár százalék ami normális átlagos emberből áll, lehetnek ezek a rendőrök megértőek, szigorúak, elhivatottak vegyesen.

Viszont a nagy arány amivel én találkoztam az a buta alja agresszív állat aki a jelvény miatt felsőbbrendűnek érzi magát. Ezeket náluk gyerekkori sérelmekre vagy az egész életük sikertelenségére lehet visszavezetni.

Gáz helyzet mikor tíz rendőr szétver hármatokat, bent a buszba meg csak azt hallod hogy már áll a f.-om az asszonyra meg végezzünk már a kis köcsögökkel. Valahogy nemtudom őket tisztelni...

2011. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen, 09:21 sajnos ez van, de még a "felsőbb" nyomozói állományban is, és mivel tulképpen nincs kontroll felettük, úgy élik ki magukat, ahogyan akarják
2011. ápr. 10. 09:34
 10/15 A kérdező kommentje:
1x két haveromat bevitték tévedésből, mert ez a tipikusan rossz helyen voltak rossz időben helyzetben voltak, és annyi volt az ügyvéd meg egyéb értesítés, hogy lábbal taposták össze a mobilokat, agyonverték őket, és azt iratták alá, amit ők bepötyögtek, elolvasni nem engedték már, na kérem, ez itt a magyar rendőrség, hát hajrá előre európa ...
2011. ápr. 10. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!