Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rohanó világban élünk?

Rohanó világban élünk?

Figyelt kérdés

Ti is tapasztaljátok a mindennapokban hogy mennyire rohan az idő?

Én 21 vagyok, fősuliba járok, de annyira hamar elmennek a napok és alig marad időm mindenre. Elhatároztam hogy járok majd futni is, hiszen itt a jó idő, és az utóbbi 2 hétbe 2x tudtam csak menni. És egy csomó más dolgot halogat, hogy ha majd lesz rá időm akkor megcsinálom...

Nektek hogy néz ki egy napotok? Ti is siettek hétköznap? Van időtök vásárolni vagy takarítani, főzni stb?


2011. ápr. 7. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem gyakorlatilag arra sincs, hogy kikölcsönözzek egy könyvet, de ha van egy szabadnapom, egész nap elücsörgök a videó vagy egy könyv mellett.
2011. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
ne is mondd! egyetem mellett okj-s képzést csinálok, dolgozom az egyetemen, otthon esténként fordítok, és képzeld van időm a barátaimra, barátnőmre, szórakozni és sportolni is (hetente 5-6szor is). mindenkinek arra van ideje, amire szeretné, ha csak nyafogsz, hogy elmegy melletted a világ, akkor ne csodálkozz, ha nem csinálsz mellette semmit. Istenem...
2011. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
na ja neten logni van idod hihihihhi
2011. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Látom, miért, mert naponta egyre nagyobbak a gyerekeim.

Két törpétől kapok agybajt, mellette főiskola, háztartás, foglalkozok magammal, a férjemmel, kimozdulunk.

Ha nem akarnám akkor csak világos-sötét lenne a nap.

2011. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
22:23 te aztán egy igazi idióta vagy! Kérdező teljesen megértelek. Minden nap nyolcig van órám, ezért semmire nincs időm. Választanom kell, vagy a barátaim vagy a tanulás, mivel hetente 2-3szor zh-kat írunk, de van, hogy minden nap. Nincs időm elolvasni a kedvenc könyveimet, és 22:23 nem vagyok lusta, esténként arról álmodozok, hogy bárcsak el tudnám őket olvasni... De egyszerűen nem megy. Fél kilencre hazaérek, elég fárasztó akkor elkezdeni tanulni, nem hogy még mást is csináljak. A hétvégém pedig azzal telik, hogy tanulja előre a zhkra,hogy néha találkozhassak a barátaimmal. Hát erről ennyit.
2011. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
és miért én vagyok idióta azért, mert te állandóan zh-kat írsz? mellesleg rengeteg orvosis és jogász "jajj este 8-ig vannak óráim, meg sok zh-m" barátom és ismerősöm van, és alig akad köztük olyan, akinek nem marad ideje magára - és mellette még a suliban is jól teljesítenek.
2011. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is találkozok a barátaimmal, mint ahogy írtam, megoldom. Azt is megírtam, hogy hogyan. De emelett nincs időm elolvasni azokat a könyveket amiket nagyon szeretnék, és nem tudok elmenni egyik hétvégén sem kirándulni, és a legjobb barátnőmet is 3-4 havonta tudom csak meglátogatni mert nem ott tanul ahol én. Megtehetném, de akkor csak kettes zhkat írnék (jobb esetben is) ösztöndíj nélkül pedig nem tudnék az egyetemen maradni. Szóval hidd el, tényleg van olyan, hogy egyszerűen nincs idő szinte semmire. Most is a könyv mellől gépelek, mert másfél hete nem voltam neten.
2011. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszerkutatásokat végzek, oktatok egyetemen, pályázatokat írok, van 3 gyerekem, de mindig megoldom hogy legyen szabad időm. Hol több, hol kevesebb. De ez az ára hogy az embernek ne kelljen az anyagiakkal törődnie. A munka. Valamit valamiért. 45/F
2011. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most nem érek rá válaszolni, de később benézek, ha lesz időm!
2011. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én munkanélküli vagyok,és még sincs semmire időm:(
2011. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!