Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valamit tehetek ellene, vagy...

Valamit tehetek ellene, vagy ezt örökké el kell viselnem?

Figyelt kérdés
10 emeletes panelben élünk. Van egy szomszéd, aki állandóan leskelődik. 30 körüli fickó lehet, nem tartom kizártnak, hogy agyilag sérült. Bár nem látszik rajta, hogy szellemi fogyatékos lenne. Egész nap otthon van, és nincs jobb dolga, minthogy leskelődjön. Pont belát az egész lakásba. Nyáron lefotózta a páromat, és láttuk ahogy áll az ablakban, és magához nyúl. Szívem szerint jól megverném. Hiába jelentem fel, nem foglalkoznak vele. Ami egy kicsit megnyugtat, hogy nem csak utánunk leskelődik, hanem mindenkit néz. Mit tehetek ellene? Fenyegessem meg?
2011. ápr. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél függönyt az ablakra. Ha földszinten lenne a lakásod, vagy házad lenne, akkor is ezt tennéd.
2011. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pff írj ki valami kedveset az ablakba, hátha észre téríti magát, és sötétítő függöny vásárlás
2011. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem be lehet fóliáztatni az ablakot olyan fóliával, amin át csak te látsz belülről, kívülről meg olyan hatása van, mint a tükörnek!Nappal nagyon jól működik, csak akkor látszik át, ha kint besötétedik, és bent ég a villany, de akkor meg megoldás a sötétítő vagy a redőny.Azt hiszem megéri befektetni egy ilyen elmebeteg ellen, engem is zavarna!

23L

2011. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Függöny és reluxa is van. De félórája kellett a konyhában lehúznom, mert megint bebámult. Pedig még világos van.
2011. ápr. 3. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


görgesd le, ott a megoldás, erről beszéltem :)!

2011. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nézegetheti magát benne :)))))
2011. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én egyszer kiírtam röviden a lépcsőházba egy mondatott aztán megis szünt a dolog.

Valami rövidet és nagybetüket használj hogy eljusson a tudatáig!

Írd ki :

Kedves férfi ne figyeljél minket ülj a lakásodba egésznap!

2011. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a fólia jó ötlet, köszi!
2011. ápr. 4. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!