Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egyet kéne választanom, mi...

Ha egyet kéne választanom, mi az, ami legjobban jellemzi Magyarországot?

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok, hogy amiről egy külföldi is ismer minket, amibe jók vagyunk meg ilyenek. Nem ROSSZRA gondolok, tehát ilyen választ ne írjatok :) Köszi
2011. márc. 28. 20:21
1 2
 11/15 a_maestro_főnök ***** válasza:

NEMÁÁR GEEEECHÓÓ

ÉN NYEREM MEG A GOOGLE LOGÓRAJZOLÁST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

és nem adok ötleteket

és nem lopom el másokét

2011. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor ne tedd ... ki lop itt el bármit is? A kérdés az, hogy Mo. miről híres, nem az, hogy mit rajzoljak, vagy hogy mit másoljak le.. -.- Nyerjed, ha annyira akarod, de szerintem iylen hozzáállással nem sokra fogsz jutni..
2011. márc. 30. 22:26
 13/15 a_maestro_főnök ***** válasza:
és már megint mi van hogy leb..asz minden kérdező ?????
2011. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
talán nézd meg miket válaszolsz
2011. ápr. 3. 17:17
 15/15 anonim ***** válasza:

Tejfol? Az mindenhol van...inkabb Turo Rudi, ha mar a kajanal tartunk.


Szerintem ez a Nobel dijasokkal kerkedes olyan elcsepelt es a vilagon senkit nem erdekel. Van Magyarorszagrol az a viszonylag uj orszag-imazs video, amiben megjelenitik a magyar talalmanyokat. Mar az is nagyon eroltetett volt, foleg, hogy a kulfoldiek nem tudjak, hogy azok magyarok altal feltalalt dolgok es nemcsak azert, mert nem erdekli ez oket, hanem azert is, mert a legtobbet nem is magyarok szabadalmaztattak, igy nem lehet mindre azt mondani, hogy magyar talalmanyok.

2011. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!