Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szituációban bosszantot...

Milyen szituációban bosszantottak már fel a fiatalok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, mint a buszra várakozva történő tolongás, vandalizmus, részeg tinik ordibálása szombat és vasárnap hajnalban, kukák felborítása, rágók eldobálása és beleragasztása mindenhova (pl. buszok ülésébe), üdítős flakonok otthagyása, sörös üvegek széttörése, tiszta, frissen festett falak összefirkálása, vonatok ülésének szétvágása és a vonat összefirkálása, petárdák autó alá dobálása, csikkek eldobálása mégha van is kuka a közelben, stb. stb.


Nem azt mondom ezzel, hogy minden fiatal ilyen. És azt sem állítom, hogy köztünk, idősebbek között nincsenek hasonló taplók.

De mivel volt ilyen kérdés az öregekkel kapcsolatban, így gondoltam megkérdezem a közvéleményt a fiatalokról is.


2009. febr. 25. 09:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"De az idősebbeknek lehetne ám példát mutatni, hátha tanulunk"

Ha már eleve tudod, mi lenne a helyes, akkor miért várod, hogy más példát hozzon neked rá? Önmagadtól nem vagy képes erre? Ez megint tipikus példája a másikra mutogatásnak. :S

2009. febr. 28. 08:49
 12/12 anonim válasza:
100%

Én igenis tudnék "idősebbek"közül is "taplót"mondani!

Általánosítóan nem szép!Láttam én már utcán köpködő falat összevizelő,és egyéb ocsmány dolgot művelő nem fiatal embert!

2010. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!