Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bevallod nyíltan a korodat,...

Bevallod nyíltan a korodat, vagy inkább a szépítők táborába tartozol?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyit tagadsz le? Ha nem, milyen megfontolásból árulod el?


Persze nem a tizenévesekre gondolok:)


2011. márc. 26. 14:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%
Olvasom, hogy valaki azt írta, hogy egy 30 éves nem nézhet ki 18 nak- ennek üzenem, hogy tegnap majdnem leestem a székről egy cukrászdában, ahol egy fiatal csaj szolgált ki minket. Egy ránc sem volt rajta, smink se nagyon, aranyos volt, csevegett, megmosolyogtam, hogy 23 vagyok, és ő még fiatalabb tőlem, és már ide tudott kerülni melóba. Erre anyám odasúgta, hogy ez a fiatal csaj 3 gyermekes édesanya, akinek már tini gyerekei vannak... Majdnem félrenyeltem a sütit. Hát, mégis van ilyen!
2011. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, fiú és mindig 30-35-nek néznek. :-) Sokszor kellemetlen, mert mindenki azt szereti, ha fiatalabbnak hiszik, de különösebben nem zavar. A Te kérdésed sem véletlen. :-)
2011. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal meg főleg nem dicsekednék, hogy 17 évesen szült anyám."


képzeld vannak olyanok akik annak ellenére hogy tiniként szülnek,még tisztességesen fel tudnak nevelni egy gyereket.Hófehér a bőrünk,anya dolgozik mióta betöltöttem a 2.évemet,lediplomázott később,sikeres nő,és lett egy öcsém is:)


nem mindenki c.gány és felelőtlen aki tizenévesen szül:)


és irigylik sokan,főleg mert 30nak se néz ki,és annak köszönhetően hogy fiatalon szült,gyakorltilag inkább a barátnőm mint anya:)


de ne térjünk el a kérdéstől


vannak munkatársaim,30 felettiek aki rendszeresen 25 körülinek mondják magukat,főleg amikor elmennek szórakozni...miniszoknya,tinifelső,és ha a huzsonnemsok éves pasi fel akarja őket szedni,simán azt mondják 25 évesek...

miért? mert a 35-40es korosztály nem jár ilyen helyekre,és szóba se állna velük...

2011. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
de a 30-35 éves is jár "olyan helyekre" (milyen az olyan?), csak 25 évesnek álcázva magát :)
2011. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon nagy butaság, mert milyen ciki, mikor kevesebbet mond valaki, mások meg annyinak nézik amennyi. Akkor rögtön az lesz, hogy rosszul tartja magát. Egyébként sosem tagadtam a korom (43/N)nem igazán látom értelmét a fent leírt okok miatt.
2011. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem véletlen a kérdés. Mostanában nagyon érzem a koromat...:)
2011. márc. 26. 15:51
 27/33 anonim ***** válasza:

de a 30-35 éves is jár "olyan helyekre" (milyen az olyan?), csak 25 évesnek álcázva magát :)



szórakozóhelyekre,ahova egyetemisták járnak pl

2011. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Miért, mennyi a korod? Itt elárulhatod, anonim!
2011. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
45, és eddig nem zavart. Különösebben büszke sem voltam pusztán a korom miatt. Habár érdekesen alakult ilyen szempontból az életem, mert gimis koromban sokan jóval idősebbnek néztek (csodálkozás nélkül hitték azt, hogy a 11 évvel idősebb nővérem gyereke az enyém), aztán ez megfordult! Most meg úgy látszik, utolértem magam, vagyis a korom...
2011. márc. 26. 16:56
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar, hogy annyinak látszol, amennyi vagy v ez inkább az a fura, "talán túl is vagyok már a felén" érzés?
2011. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!