Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtanulni...

Habibi kérdése:

Hogyan tudnék megtanulni szóval IS "szeretni"? Hogy képezzem magam?

Figyelt kérdés

a barátom mindig olyan szépeket mond nekem, de én ezt nem tudom neki visszaadni szavakkal, és olyan rossz érzéssel tölt el ez. Tudom, hogy nem csak szóval kell szeretni, hanem tettekkel, de távkapcsolatunk van és ezt így nehézkes megoldani. Mit olvassak?

köszönöm


2011. márc. 9. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm..hm..aranyos,hogy erre figyelsz. Van az a mondás,hogy attól hogy valaki nem úgy szeret,ahogy mi elvárjuk,még szerethet minket teljes szívével. Tudod az igazság az, a kifejezés mindegy, mert ha azt mondod neki nem szeretlek, ő mégis azt mondja nekem sokkal jobb az életem mióta ismerlek,akkor elmondhatod még 87293 szor is..nem változtat az érzelmeken. És elmondhatod hogy szeretlek,szeretlek..ha ő azt mondja,hát figyu,sokkal szarabb az életem mióta te benne vagy..nem lesz jelentősége.

A szeretetet nem lehet könyvből tanulni. Tudom én hogy kifejezni szeretnéd..de..ez te vagy,ha te érintéssel,hát azzal menjen jobban,amíg érzi,addig ne legyen gondod.

Ha azt mondod ami eszedbe jut,nagyot nem hibázhatsz :D

2011. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. márc. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!