Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az amerikaiak miért szivatják...

Az amerikaiak miért szivatják a kanadaiakat?

Figyelt kérdés
pl south park vagy how i met with your mother
2011. febr. 24. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mar volt errol itt kerdes...szerintem az a valasz, hogy azert, mert minden orszag valamilyen szinten verseng a szomszedaival. Egyetlen egy olyan sincs, ami minden szomszedjaval jo viszont apol. Az angolok is fikazzak a mai napig a franciakat, a franciak a nemeteket, az osztrakok a nemeteket nem birjak stb. Szoval ezert...amugy kolcsonos. Az atlag kanadai velemenye az, hogy az amerikaiak koszosabbak, egeszsegtelenebbul elnek, butabbak es hogy a vilag legjobb es legszebb orszaga Kanada es elsirjak nekik oromukben az Oh, Canada-t, mert annyira buszkek, hogy ok kanadaiak (sok kanadai ismerosom van, szoval tudom, hogy milyenek - amugy joban vagyok mindegyikkel, mert nagyon baratsagosak, kozvetlenek). Szoval ez nem egyoldalu, de mivel fuggetlen kanadai film keves keszul, ezt nem mutatjak be. Ez ilyen egymas huzasa tipusu dolog...a legtobb kanadai sosem tud itt rendesen megszokni az USA-ban.
2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez oda-vissza megy, de amennyire én tudom, ez nem olyan komoly dolog, mint pl. a magyar-román viszály.
2011. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!