Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorítóan...

Csak szerintem undorítóan intoleráns ez az ország?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Melyik ország? Linket küldenél?
2011. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Magyarországra gondoltam -.-"
2011. febr. 24. 14:51
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem. Punk vagy, vagy emós, japánemós, vagy mi? Te bajod.
2011. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem csak szerinted. Szerintem is.
2011. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

15/N vagyok, koromhoz képest érett, 4 nyelven tanulok, angolul, németül, japánul és koreaiul. Emellett biszexuális vagyok. És igen, "japánmániás" vagyok, ahogy az osztályom szeret gyakran nevezni...


És konkrétan a homoszexuálisok ellen irányuló negatív megnyilvánulásokra értettem a kérdést.

2011. febr. 24. 15:02
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Akkor azt mondd meg nekem, hogy ezek között a tizenéves japán/korea mániás (elárulom, én is főleg ilyesmi zenéket hallgatok) lánykák között, miért ekkora divat a biszexualitás? Gyak. ilyen ismerőseim fele bi, de a lányok mellett amúgy csak is ázsiai pasi jöhet náluk szóba... Nekem semmi bajom a melegekkel, az idegesít, mikor túlzásba viszik a védelmezésüket (álljanak már ki ők magukért ha gondjuk van), na meg valamiféle tudatalatti(?) szolidaritásból ezek a védelmező emberkék is bi-nek adják ki magukat. Nevetséges.
2011. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Vannak, akik csak divatból biszexek, ezt aláírom. De nem csak a japánosok között. Miért lenne nevetséges, ha valaki védi a melegeket?
2011. febr. 24. 15:12
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem az a nevetséges (bár feleslegesnek tartom) hanem az, hogy mekkora divat lett belőle. Ha meg azt mondom valakinek, hogy engem tökre nem érdekelnek a melegek, akkor már rögtön egy gonosz k.csög homofób vagyok.
2011. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Pont az lenne jó, ha senkit nem érdekelne! Nem kell őket isteníteni, hanem csak elfogadni hogy vannak, és továbblépni. Meg az egyenlő jogok kellenének, és ennyi. Emberek vagyunk mindannyian, ők csak abban különböznek, hogy kivel bújnak esténként ágyba.
2011. febr. 24. 15:27
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Tölts el 1-2 évet valamelyik arab országban és mindjárt megváltozik Magyarországról a véleményed!
2011. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!