Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hitlernek mi a véleménye a...

Hitlernek mi a véleménye a kövérekről?

Figyelt kérdés

ha a fogyikról...van akk biztos van a kövérekről is

akár nőkről,akár férfiakról


2011. febr. 23. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Jelen időben???
2011. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kövérek összefüggésében kik azok a "fogyik"?
2011. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Gondolod,hogy visszajön a szellem és elmondja a véleményét?
2011. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel az erovel azt a kerdest is feltehetnenk, hogy mi a velemenye a hulye kerdesekrol.
2011. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Hitler elhunyt.
2011. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

bocs, akkor mi volt?

mert ugye a fogyatékosokat megölette,de hát azért ő nem volt egy vékonyka ember :)akkor mit gondolt a kövérekről?

2011. febr. 23. 22:05
 7/22 anonim ***** válasza:
eutanázia a neve a programnak, aminek a keretében megölette őket.
2011. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Te biztos vagy benne, hogy jo kepre neztel? Nem Sztalinnal kevered? Hitler nem volt egy fotomodell, de azert kovernek abszolut nem nevezheto. Egyebkent mi volt a velemenye a bajuszos ferfiakrol, a barna hajuakrol, a kopaszokrol, a majbetegekrol stb...nem tudom, hogy hogy asszocialtal a fogyatekosokrol a koverekre. Hogy kerul a csizma az asztalra?
2011. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egy 1933-ban elmondott és azóta sem publikált beszédében Hitler kinyilatkoztatta, hogy (angol fordítás)

-Uraim! Mint tudjuk, a német nemzet nem tűrheti és nem engedheti meg, hogy a "fogyik" foltot ejtsenek az árja faj büszkeségén. Ezért minden eszközt be kell vetnünk a megsemmítésükre. Ezt a megítélést a genetikailag kövérekre is ki kell terjeszteni.Az átmeneti kövérség azonban ez alól kivételt képezhet, amennyiben kiváló szakembereink megállapítják és igazolják, hogy ez az állapot tudatos német mentalitással visszafordítható."


Remélem, hogy segítettem!

2011. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy eutanázia volt a neve,csak nem tudtam,hogy ez kövérekre is vonatkozott,uccsónak köszönöm,igen sokat segített,a többi meg minek ír ha nem tud válaszolni?!
2011. febr. 23. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!