Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a skótok? (bőv. Lent)

Milyenek a skótok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ezek lennének a kérdéseim:

-Stílus szempontjából milyenek? (kedvesek,vagy esetleg nem nagyon szeretik a külöfldieket)

-Megértőek-e?

-Higénikusak? (tehát adnak magára az országra,hogy tiszta,szép legyen?)

-Nyitottak az új dolgok felé?

-Okosak? (olvasgattam itt olyan kérdést,hogy milyenek az angolok,és ott többen írták,hogy nem szeretik őket a butaságuk miatt...ezért kérdezem meg ezt is)


Nem csak egy hétre szeretnék kimenni,hanem ha lehetőségem nyílik rá,akkor kiköltöznék pár évre.

Van esetleg valaki aki ott lakik? Ha igen,akkor az írna pár sort,ha megkérem az ottani életről is?


Előre is köszönöm!


(ja,és a lányok szépek?? ;):D )


28/F


2011. febr. 17. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném hogy jó ötlet lenne egy ilyen elnyomott országba költözni, ott már mindent kisajátítottak az angolok. Maradj inkább magyar honban.
2011. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne elnyomott?! Októberben jártam kint,és igenis egy gyorsan fejlőső gazdag ország.

Csak az volt a baj,hogy csak pár napot voltam,és így ezekre a dolgokra (amiket megkérdeztem) nem tudtam időt szánni,hogy kiismerjem az embereket ,megnézzem a csjokat...stb...

2011. febr. 18. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:

"maradj inkább magyar honban"


Mi értelme?! Eddig semmi gond nem volt semmivel. Most egy k*baszott nyaralásra is úgy kell spórolnom...ez az ország el van b*szva!!!Úgy megy a képzeltbeli szakadékfelé mint a huzat!!!!

2011. febr. 18. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tűnik fel hogy skót nemzet,skót kultúra már évszázadok óta nincsen, ami óta az angolok megszerezték Skóciát azóta angol kultúra van ott. Hamarosan elfelejtik nyelvüket utána jön majd az öntudat és néhány évtizeden belül azokkal lesznek puszi pajtások akik hajdani őseiket lenézték, megölték.


Ha neked semmit se jelent az hogy magyarnak születtél akkor viszlát jobb ha tényleg elhúzol a p*csába.


Ezt a sort azért soha ne felejtsd:

"Hazádnak rendületlenül légy híve oh magyar"

2011. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezek tőled valamit: Odaadnád az életed a hazáért??(jelen esetben magyarországért)


Én egyértelműen SOHA!!!

2011. febr. 19. 14:40
 6/7 A kérdező kommentje:

De,jelent valamit az,hogy magyarnak születtem: szánalmat!!

Nagyfiúskodtak mindkét háborúban,de mikor meg leverték őket,könyörögtek fűnek-fának,hogy hagyják békén az országot stb...

2011. febr. 19. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Életemet adnám a hazáért.


Látom te is agymosott birka vagy.


Az I. Világháború azért tört ki mert az osztrák-magyar trónörököst meggyilkolta egy szerb terrorista, ezt az egészet az oroszok már előre eltervezték. A Szerbek kaptak egy ultimátumot nem fogadták el mert tervbe volt az egész. Amúgy is nekünk magyaroknak akkor semmi beleszólásunk se volt a dolgokba, nem Magyarország üzent hadat hanem Ausztria-Magyarország.


A II. Világháború nem lett volna ha nincsenek azok a gyalázatos békeszerződések.


Most csak ennyit tudok mondani mert nagyon fáradt vagyok nincs kedvem egy ilyen birkával vitatkozni.

2011. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!