Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a skótok? (lent. Bőv. )

Milyenek a skótok? (lent. Bőv. )

Figyelt kérdés

Előre is bocsi,hogy ide írom,de nem találtam ennek megfelelő topic-ot.

Na szóval ezek lennének a kérdéseim:

-Stílus szempontjából milyenek? (kedvesek,vagy esetleg nem nagyon szeretik a külöfldieket)

-Megértőek-e?

-Higénikusak? (tehát adnak magára az országra,hogy tiszta,szép legyen?)

-Nyitottak az új dolgok felé?

-Okosak? (olvasgattam itt olyan kérdést,hogy milyenek az angolok,és ott többen írták,hogy nem szeretik őket a butaságuk miatt...ezért kérdezem meg ezt is)


Nem csak egy hétre szeretnék kimenni,hanem ha lehetőségem nyílik rá,akkor kiköltöznék pár évre.

Van esetleg valaki aki ott lakik? Ha igen,akkor az írna pár sort,ha megkérem az ottani életről is?


Előre is köszönöm!


(ja,és a lányok szépek?? ;):D )


28/F


2011. febr. 17. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
KULTÚRA topic
2011. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg...de mostmár mindegy,mert ha megint kiírom hülyének néznek...:S
2011. febr. 17. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az angolok is arról híresek, hogy fürdeni ritkán fürdenek, gondolom, a skótok sem különböznek.
2011. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a skótokról csak jót hallottam! Állítólag a viccek sem igazak, hogy skótok :) Szóval nem zsugoriak. Én egyébként az angolokkal kapcsolatban nem tapasztaltam (pedig ismerek sokat, mert angol anyacégnél dolgoztam és sokat voltunk egy irodában, de egyik sem volt büdös vagy ilyesmi). Szóval, én csipázom a skótokat! :) (az angolokat már nem annyira, de nem azért, mert büdösek, mert tényleg nem azok, inkább ŐK a skótok LoL)
2011. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h elnyomják valami kozmetikummal a rossz szagot, de tény, h nem nagyon szoktak heti 1-nél többször fürdeni... és ezt olyanoktól tudom, akik huzamosabb ideig és sokszor voltak kint. néhol a bébiszitterként dolgozó magyar lányt csesztették, h minek fürdik naponta.
2011. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

de ha ott hetente fürdenek akkor az is valamilyen szinten normális, ha egyszer több millió ember így csinálja. még akkor is, ha nekünk furi.


mi van ha a heti fürdés a normális és a magyarok zöme tisztaságmániás... nézőpont kérdése :)))

2011. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En itt elek.

-Kedvesek

- Ha szexrol vagy focirol beszelsz akkor igen. De ha olyan dologrol ami az atlag magyar embernek normalis az nekik mar magas. :D

- Hat vannak olyan koszosabb, aporodott szaguak is de nagyjabol mind tisztak.

- A kamaszutraval kapcsolatban igen. Azzal, hogy ki mekkora k*rva, mikor es kivel szexelt. Es, hogy mikor lesz gyerekuk.

- Hulyek mint az allat.

De mindezek ellenere en birom oket. :D

2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Es ruhakkal kapcsolatban nem adnak magukra. van olyan kogazdag aki mar honapok ota szakadt kopott taskaval jarkal. De a nyaralas az megvan. :D A hazra sem adnak. Ha jossz ne szamits semmi szep hazra.
2011. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nagyon baratsagosak, segitokeszek es kedvesek. Termeezetesen a skotok kozott is vannak kulonfele szintek/osztalyok, nem mindegy, hogy melyik fajta emberekrol beszelunk.

Negy csoportba osztom oket, lentrol felfele haladva:

1. Az aluliskolazott, segelyeken elo, koszos, budos, alkoholista, drogos, sokgyerekes "aljanep".

2. A kozeposztaly

3. A felso kozeposztaly

4. A nagyon loves osztaly

Kb a 2-4. csoport az, akik a nagyon normalisak.

Valoban nem furdenek olyan gyakran, mint a magyarok tobbsege, de ha utanaolvasunk, akkor rajovunk, h az nem is egeszseges. Aki megus naponta letusol/megmosdik, azok a fobb reszeket mossak csak meg, h ne legyenek budosek. Gyerekeket 2-3 naponta furdetnek. Ujszulottet kb egy hettel a szuletese utan mossak meg eloszor (es ez is egy nagyon jo dolog am).

A skot ferfiak kozott talalni igen jol kinezot, csakugy, mint lanyok kozott.

9 eve elek Skociaban, ertelmisegi skot parom van (2 diploma, sajat vallalkozas), van egy csodalatos kozos gyermekunk es maximalisan a tenyeren hordoz engem/minket. Ezelott azt hittem h az ilyen ferfi csak egy alom, max filmekben letezik.

Ja, es naponta tusol. ;)

2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!