Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ellopták a biciklim és nem...

Ellopták a biciklim és nem volt lelakatolva tudok vmt tenni?

Figyelt kérdés

anyámék nagyon ki vannak akadvva 30.000-ft os bicót elfelejtettem lezárni és pont engem talált meg aki ellopta..

nemtudom micsináljak..

azt mondták ne szójjak hozzájuk meg hogy milyen szarba hoztam a családot

nem tudok semmit tenni hogy ne haragudjanak persze tudo hogy elcsesztem meg minden

de rendőrségen nem lehet feljelenteni ugye? mert nem volt lelakatolva vagy micsináljak most?: (


2011. febr. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezt már buktad. ha fel is jelentenéd az ismeretlent, akkor sem találnák meg se az elkövetőt se a bicajt.
2011. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért még feljelentheted. Én is kb így jártam, csak mást loptak és foglalkoztak is vele, meg mondjuk nálunk meg is lett aki volt. Amúgy legalább teszel valamit, aztán vagy meg lesz vagy nem, de legalább az esélyt add meg.
2011. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a barátunknak a 100 ezres biciklijét lopták el a 15 ezres lakatról, fél óra alatt a belvárosban.

Nekünk meg épp fűrészelte a tolvaj a lakatot, mikor rajtakaptuk. Menj a rendőrségre, tégy feljelentést! Ha megtalálják a biciklit, visszakaphatod. Mikor mi voltunk, akkor is több bicaj volt ott, akit nem keresett senki. A mi tolvajunkat is több miatt keresték már, és találtak is az udvarán meg.

Ha nem lesz meg, akkor van olyan áldozatseggítő, a rendőrségen elmondják. Be kel menni az önkormányzatra, és elmondod hoyg neked kell ez a biciklim,ezzel jársz suliba, és nem tudtok másikat venni.Így kaphatsz valami résznyi segélyt.Nem emlékszem, mi a neve, de Győrben van ilyen.

Ha semmi mást nem érsz el, akkor is jelzed a rendőrség felé, merre jár atolvaj, s hamarabb megfogják.

Ne szomorkodj! Le kellett volna zárni, de előfordul ilyen. Úgy is elvisznek sokat. Beriasztott autót is. Örülj, hogy nem téged vert fejbe valaki, hoyg kiraboljon!

Majd megbocsájtanak. Mondd hogy segítsenek keresni diákmunkát, hogy tudj venni másikat abból!

2011. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor ha feljelentem is megtalálhaják és vissza is kaphatom ? akkor is ha nem volt lezárva?

amúg yköszönöm a válaszokat kicsit lentebb ment a vérnyomásom

2011. febr. 9. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, attól az még a te biciklid. Nyilván tudja mindenki, hoyg nem azért ttted oda, hogy l lehet vinni. Mielőbb jelentsd fel, hátha megtalálják pont aki elvitte, és még nála lesz.

Hiba volt nem lezárni, de ez bármelyikünkkel előfordul. Attól még ez

2011. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a te biciklid, nem viheti el senki jog szerint.

Különben aki lopni akar, annak a lakat se sokat számít. Ráfújnak oxigén spryvel, megfagy és eltörik a legerősebb lakat is.

Ha kis faluban vagy, akkor érdemes végigjárni az utcákat, hátha csak egy részeg azzal ment haza este.

Nagyon sajnállak, de sajnos ilyen előfordul.

A tesómnak a kombájnbó lopták ki a gázolajat.

2011. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DannyZuko ***** válasza:
az a pálya, hogy az ilyen eset alkalmi lopásnak számít. Magánindítványos. Ha megtalálják visszakapod, de nem keresik. Ha véletlen beleakadnak, akkor mákod van. esély van rá, ha ippen lebuktatnak valakit és ő volt.
2011. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!