Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnétek egy 10 tagú családna...

Örülnétek egy 10 tagú családnak, ha beköltöznének a szomszédba?

Figyelt kérdés

1 hete új lakók költöztek mellénk: anya, apa, 7 gyerek és a nagyi. Irtó hangosak...és amióta itt laknak nem volt még egy nyugodt éjszakánk sem. Hajnali 3 körül kelnek a legkisebb gyerekek, és onnantól kezdve elkezdik a napot...

3 hónapos kislányom (aki mellesleg végigaludná az éjszakát) is felkel tőlük.

Ez amúgy egy társasház, 2 szobás lakásokkal. Amúgy is sok minden áthallatszik...és nem is azzal van a baj, hogy a gyerekek hangosak, hanem azzal, hogy csapkodják az ajtókat, ordítoznak a szülők is. Zárt ajtók mellett is már tudom, hogy hogy hívják a gyerekeket, mert néha úgy szólnak rájuk, hogy tisztán értem.

Az az igazság, hogy eddig semmi bajom nem volt a nagycsaládokkal, de most már nagyon zavar, hogy 1 hete alig tudtunk aludni.

Amúgy ők albérlők, nekünk saját lakás. Így még menekülni sem tudok előlük...A főbérlő amúgy már rájuk szólt, de hát...


2011. febr. 8. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

SZOMSZÉDHÁBORÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!

A klasszikusok:

Pillanatragasztó a zárba, kaki a postaládába ill. reggel az ajtó elé..........talán veszik a lapot.

Amúgy 7-en egy kétszobás lakásban az elég szűkös lehet :/

2011. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Tarmi Rićmi:

10 emberről volt szó. Normális ember nem megy kilencedmagával egy panel lakásba lakni. 60-65 nm. max. Az egy főre 6 nm. Ebbe benne van a budi, fürdőszoba és az erkély is. Kisebbségi lesz, nyakamat rá...

2011. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

jah, igen 10....elnéztem, hát akkor még jobb :D

.....amúgy.....mindentől függetlenül, nekem is elsőre az ugrott be, h a család kisebbségi :).......így meg tényleg nem is meglepő, tudok olyanokat, akik kb. 20-an laknak egy egyszobás kis putriban....

2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem kisebbségiek. Még csak az kellene... Mert akkor aztán világvége hangulat jönne...

Igen, elég szűkös lehet nekik, sőt!


Köszi amúgy a válaszokat! S hát igen, szerintem is a főbérlőt kell majd inkább piszkálni, hogy lépjen ellenük.

Csak mondjuk gyerekes családot meg nem lehet csak úgy kidobni. Paff...

2011. febr. 8. 22:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem reg epp olyan helyzetben voltam, hogy a csaladommal koltoztem. Nagyon tetszett egy haz, de mar mikor eloszor oda mentunk, akkor is hallottuk a zsivalyt a szomszedbol. A haz gyonyoru volt, csak a szomszedban annyi gyerek volt, hogy osszeszamolni sem tudtuk...nekunk nincs is sok gyerekunk, de igy is tudjuk, hogy mivel jar ez. Szoval nem azt a hazat valasztottuk...nem, nem orulnek, de ha ok koltoznek mellem, el kell fogadni. Forditva van valasztasi lehetosegem. En a helyedben szolnek normalisan, kulturaltan. Biztos, hogy mar szoltak nekik, bar tudod, annyi gyerekkel nem csodalom, hogy nem tudnak katonas fegyelmet tartani, szoval ez nemcsak a szulokon mulik, ha van 1-2 eves gyerek is koztuk, mert annak magyarazhatsz meg a nap 24 orajaban annyi gyerekre keptelenseg felugyelni. Azert szuljon mindenki annyit, amennyit el tud normalisan latni.
2011. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

de, albérlőt gyerekkel is ki lehet rakni, ha nincs bejelentve, azt meg senki nem szokta, mert akkor 1) adót kell fizetni, 2) nem rakhatja ki őket, csak nagyon nehezen. hívogasd csak rájuk a zsarukat, egy idő után a tulaj is megunja.

különben 7 gyerekkel panelban, bérelt lakásban lakni azért fura.

2011. febr. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, fura.

De esküszöm a főbérlő még rosszabb. Szerinte az a megoldás, hogy türelmesebbnek kell lennem, mert hát lássam be milyen nehéz lehet 7 gyerekkel. Hahh...mintha én vállaltam volna be őket a semmire...

Hát lesz még itt küzdelem úgy érzem...

2011. febr. 10. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!