Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnétek egy 10 tagú családna...

Örülnétek egy 10 tagú családnak, ha beköltöznének a szomszédba?

Figyelt kérdés

1 hete új lakók költöztek mellénk: anya, apa, 7 gyerek és a nagyi. Irtó hangosak...és amióta itt laknak nem volt még egy nyugodt éjszakánk sem. Hajnali 3 körül kelnek a legkisebb gyerekek, és onnantól kezdve elkezdik a napot...

3 hónapos kislányom (aki mellesleg végigaludná az éjszakát) is felkel tőlük.

Ez amúgy egy társasház, 2 szobás lakásokkal. Amúgy is sok minden áthallatszik...és nem is azzal van a baj, hogy a gyerekek hangosak, hanem azzal, hogy csapkodják az ajtókat, ordítoznak a szülők is. Zárt ajtók mellett is már tudom, hogy hogy hívják a gyerekeket, mert néha úgy szólnak rájuk, hogy tisztán értem.

Az az igazság, hogy eddig semmi bajom nem volt a nagycsaládokkal, de most már nagyon zavar, hogy 1 hete alig tudtunk aludni.

Amúgy ők albérlők, nekünk saját lakás. Így még menekülni sem tudok előlük...A főbérlő amúgy már rájuk szólt, de hát...


2011. febr. 8. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ez lenne, akkor háborút indítanék. Bekapcsolnám a hifit max. hangerőn valami nonstop rádióra vagy csak beraknék egy lemezt végtelenített lejátszásba, aztán 3 napra átmennék anyámékhoz. Ha a visszamenetel után bárkinek bármi baja lenne: bocs, elfelejtettem kikapcsolni... Ha ettől nem térnének észhez, akkor is találnék hasonlóan frappáns megoldást, hogy ők se aludjanak.
2011. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Majd ha egy hónap alatt lelakják a lakását meg felaprítják a bútorokat, akkor jobban oda fog figyelni rájuk.
2011. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem irigyellek...

nekem nyáron fölénk költöztek,igaz "csak" 4 gyerekkel meg egy kutyával...a kutyus volt a leghalkabb...


csendháboritás miatt rájuk hivtam minden nap a rendőröket,4 nap után rutinszerűen jöttek:D...másfél órára csend is lett


tulaj rendes volt,igaz ránk hivatozva de kitette őket...csak 1,5 hónapig kellett elviselni őket...

2011. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát őszintén sajnállak. Én egy kisgyerekes családot sem tudok elviselni a környezetemben, nagyon érzékenyen érintenek ezek a dolgok. A barátommal egyetemisták vagyunk, közös albérletben és nyáron odajött mellénk egy 5 tagú család, amíg meleg volt, kirakták a gyereket a belső folyosóra, hogy hadd bőgjön. Már azt hittem, megőrülök. A barátom kikelt magából, pedig nem szokott, és feltűnően hangosan ordított, mikor épp nyitotta ki az ajtót, hogy "A f.aszom ki van, ha gyereket vállalnak, ne mások kárára tegyék" és aztán kijött az anyja, elkezdett kiabálni, de legalább többet nem hagyták kint a gyereket. Erélyesen kell velük fellépni, nem csak ők élnek ott. Ha ennyien vannak és ilyen hangosak, menjenek ki valami prérire.

21L

2011. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is érzékeny vagyok a hangokra, meg amúgy is rossz alvó vagyok, így meg aztán főleg...

Kezd gyomoridegem lenni.

2011. febr. 8. 20:16
 6/17 anonim válasza:

Nem örülnék neki.


FélOFF: jól hangszigetelt nagy alapterületű, szabályzott házirendű toronyházakkal zsírosra keresném magam.

"Z"

2011. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hívd ki rájuk a rendőrséget, nyugodtan, akár minden nap. Előbb-utóbb megunják. Vagy ők, vagy a főbérlő, ha őt is előveszik.
2011. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a tulajnak hogy APEH!
2011. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy kisebbségiek. Azokkal nem lehet sokat tenni. Ha beszólsz nekik, vagy elföldeled őket, vagy elföldelnek. Ez a nagy magyar valóság. A rendőrség ezeknek olyan, mintha a szomszéd mariska néni menne rikácsolni hogy kuss legyen. Őszintén sajnállak. Szerintem a főbérlő is megbánta már, hogy kiadta nekik a lakást. Le fogják lakni, majd beköltözik még vagy 10 rokon, és onnantól örülhetsz, ha csak az ordítozásukat fogod hallani... Sajnálom.
2011. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!