Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki valamilyen furcsa, nem mindennapi képességgel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Én már hallottam olyan (Down-kóros) emberről, aki képes fejből megmondani, hogy pl. 2014 június 17-e milyen napra fog esni, és helyesen! Bármit kérdezel tőle a naptárból, (mármint hogy mi milyen napra esik) rövid gondolkodás után megmondja neked a helyes választ. Hihetetlen, de tényleg így van!

Pusztán kíváncsiságból kérdem, hogy neked van ilyen ismerősöd (vagy akár te magad), akinek valami fura képessége van? Ha igen, le tudnád írni, hogy pontosan mi az? A válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 6. 00:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én az agyamban "visszahallok" zenéket, dallamokat, mindent, ami a fülön megy be. Erre lehet, hogy sokan képesek, de én olyan tisztán és élethűen "hallom", hogy tényleg szinte hallom.

Szavakat elég hatékonyan jegyzek meg.

2011. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A zenéket én is nagyon élethűen tudom lejátszani a fejemben..nagyon sokat hallgattam az utóbbi években zenét.Rengeteg dallam belém rögzült.Aztán van olyan,hogy valakire rosszat mondok,de nagyon sokat(ha mérges vagyok valakire,vagy valakit utálok és tényleg szívemből gyűlölöm) és aztán ellenem tesz valamit..akkor hihetetlen,de a sors mindig visszaadja neki és én mindig jól tudom,hogy úgyis visszakapja!

De ezt én nem tartom képességnek,sőt nem is használom ki.Nem akarok az embereknek rosszat.Volt ugyanis,hogy egy idősebb nő nagyon beleszólt az életembe és a férje(sajnos,akit csípek) rákos lett először,aztán később stroke-ja lett.Mindkettőt túlélte.Erős ember.Igen!Ez igaz sztori,ha nem akarod,nem hiszed,igazából furcsa.

Ja meg..a stroke azután következett,hogy a mi tükrünk leesett a falról..először apámnál voltak problémák(ezt most nem részletezném,mert hosszabb),aztán nem mertem nem hinni a babonában.

VÉGÜL aki szentül kijelentette,hogy ő ugyan nem hisz a babonában,azt érte el a legnagyobb baj..neki lett stroke-ja..

mondjuk előtte eleget átkoztam a feleségét..nem szó szerint átkozok,meg NEM HISZEK a mágiában,de abban hiszek,hogy akire én rosszat mondok,akit utálok,annak előbb-utóbb baja lesz!

16/L

2012. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!