Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznél...

Melyik országba költöznél legszívesebben?

Figyelt kérdés
Én Spanyolországba az USA-ba vagy Kanadába!;):)
2011. jan. 25. 09:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolország, Németország, Svájc, Usa, Bahamák:)


Amúgy elgondolkozott már valaki rajta, hogy ez csak egy tipikusan magyar kérdés?:( Külföldön aki ahová született

ott akar élni. Maximum aztmondja, hogy délebbre költözne

a meleg miatt. De egy német tuti nem fogja azt mondani, hogy szívesen élnék svájcban, vagy dániában. Egy finn sem, hogy legyek akkor svéd... nálunk meg mindenki ha tehetné akár már szlovéniába is szívesen átmenne kb... szomorú

2011. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem tipikusan csak magyar, inkább az elmaradottabb országok kérdése..
2011. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
svédországba
2011. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk Szomáliába egy évre, hogy utána jobban meg tudjam becsülni azt, ami itthon körülvesz.
2011. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Új-Zéland, Hongkong, Azori-szigetek, Kanada, Egyesült Királyság.
2011. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a hazámat, szívesen maradnék itthon is!

De ha költöznék (ami azért megfordul az ember fejében) Németországba, Ausztriába vagy talán Oroszországba mennék.

2011. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Van, ami nagyon tetszik, vonzódom hozzá, pl Anglia, Írország. Azonban a hideget, sok esőt nem szeretem. Szóval marad Málta. :)
2011. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én is szeretek itthon lenni, max. pár évre mennék ki egy kis pénz miatt, aztán úgyis hazajönnék. Egyébként Svédország, Németország, Anglia (de nem London!), Írország, Portugália, Spanyolország, Brazília vagy Oroszország. És mind a nyelv és a tapasztalatok miatt.
2011. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Virgin-szigetek, st.Thomas
2011. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én is úgy mondtam ezt, hogy én is szeretek itt élni. Igen az elmaradottabb országokra biztosan igaz a többire is. Én is csak pár évre mennék ki. Van ennél tényleg rosszabb, de mi " mégis csak" Európa vagyunk
2011. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!